Probíhá úprava webových stránek.

Praha 22 nabízí dotované obědy

foto jídelny

Městská část Praha 22 ve spolupráci se školní jídelnou připravila pro děti a také pro rodiče, kteří jsou nuceni po dobu zavření škol zůstat doma se svými dětmi, nabídku obědů za zvýhodněnou cenu. Dotovaná cena je 35 Kč/oběd včetně krabičky. Tato nabídka platí od 14. dubna, objednávat můžete již nyní. Na jedno dítě registrované v objednávkovém systému si lze objednat ještě jeden oběd pro rodiče za zvýhodněnou cenu.

Městská část Praha 22 ve spolupráci se školní jídelnou připravila pro děti a také pro rodiče, kteří jsou nuceni po dobu zavření škol zůstat doma se svými dětmi, nabídku obědů za zvýhodněnou cenu. Dotovaná cena je 35 Kč/oběd včetně krabičky. Tato nabídka platí od 14. dubna, objednávat můžete již nyní. Na jedno dítě registrované v objednávkovém systému si lze objednat ještě jeden oběd pro rodiče za zvýhodněnou cenu. Případný další oběd je za stejnou cenu jako pro ostatní strávníky, tedy za 65 Kč. Nebude rozlišována velikost obědů, za cenu 35 Kč bude jednotná dospělá porce i pro dítě.

Výdej krabiček bude od 11,30 do 12,30 z okénka vedle hlavního vchodu pod stříškou (proti bývalé poště) po předchozím objednání na http://skolnijidelna.eu/ejidelnicek/

Čipy do školní jídelny, které si děti nechaly ve družině nebo ve skříňkách ve škole, bude možné vyzvednout takto:

ZŠ U Obory – kdykoliv v pracovní den mezi 8 a 16 hodinou. Zvoňte u hlavního vchodu na paní hospodářku.

ZŠ Nám. Bří. Jandusů – čipy ve skříňkách je možné vyzvednou kdykoliv dopoledne s výjimkou čtvrtka, kdy jsou prázdniny, mezi 8 a 12 hodinou. Zvoňte u hlavního vchodu na paní hospodářku. Kdo má čip u paní družinářky bude obeslán emailem, kdy si může čip vyzvednout.

Lze objednávat i nadále pro ostatní strávníky za cenu 65 Kč. Výdej jídel od 12:30 do 13:hod.

V současné době připravujeme i rozvoz obědů za zvýhodněnou cenu pro seniory nad 65 let a pracovníky IZS. O konkrétním postupu pro tyto skupiny vás budeme informovat během následujících dnů.

web ŠJ: www.sjpraha22.cz

Datum vložení: 7. 4. 2020 10:21
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2020 14:47

Uhříněveský zpravodaj - červen 2020 (formát pdf, velikost souboru 3,03 MB)

Interaktivní mapa - odkaz otevře nové okno

info přímo do mobilu

Informace z Prahy 22 ve vašem mobilu

Informace ke koronaviru

Informace ke koronaviru

máte vyhotovené doklady?

Máte již hotový občanský průkaz nebo cestovní pas?
On-line objednávky

Významné odkazy

Uhříněveský zpravodajFacebook městské části Praha 22        Mobilní aplikace Praha 22 v mobilu

Milion pro Prahu 22 - participativní rozpočetBěžecká škola Prahy 22