Kolovraty: Restaurace U Boudů na konci května zavře. MČ hledá provozovatele

MČ Praha-Kolovraty v nejbližších týdnech vyhlásí výběrové řízení na nového provozovatele Restaurace a Klubu u Boudů. Dosavadní nájemce prostor, společnost FinEko spol. s r.o., se rozhodnul ke konci května ukončit provoz.

Výběrové řízení na nového provozovatele proběhne formou koncesního řízení. Ve druhé polovině února začnou tzv. tržní konzultace, vyhlášení samotného koncesního řízení proběhne pravděpodobně na přelomu března a dubna.

Tržní konzultace se uskuteční ve dnech 20. a 22. února 2023, vždy po 16. hodině. V případě zájmu o účast kontaktujte místostarosty Miroslava Marinčiče (miroslav.marincic@kolovraty.cz, 605 551 059) nebo Alenu Kohoutovou (alena.kohoutova@kolovraty.cz, 603 580 560) pro domluvu o konkrétním čase.

Datum vložení: 3. 2. 2023 11:26
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2023 8:02