Městská část Praha 22
Praha 22

Mobilní rozhlas pro Prahu 22

banner

Mobilní rozhlas je informačním kanálem, kterým je možné obyvatele městské části informovat o aktuálním dění nejen v obci, ale i o celopražských a celostátních událostech, které se naší městské části dotýkají.

 

Mobilní rozhlas je informačním kanálem, kterým je možné obyvatele městské části informovat o aktuálním dění nejen v obci, ale i o celopražských a celostátních událostech, které se naší městské části dotýkají. V současné době budeme mobilní rozhlas využívat převážně na informace týkající se opatření v souvislosti s šířením koronaviru, v budoucnu však bude mít všestrannější využití. Dozvíte se z něj o chystaných akcích, setkáních, ale také o plánovaných odstávkách vody, haváriích a uzavírkách a době jejich trvání.

 

Stáhněte si aplikaci a budete dostávat informace z Prahy 22 přímo do mobilu.

Služba je pro všechny občany zdarma.

 

Jak to udělat?

Stáhněte si aplikaci do svého mobilu.

Aplikaci najdete v příslušném obchodě (Google Play, App Store) pod názvem:ikona aplikace Mobilní rozhlas/Zlepšeme Česko

Mobilní rozhlas/Zlepšeme Česko

Android ke stažení

iOS ke stažení

 

Při instalaci:

- zadejte své telefonní číslo,

- jako oblast vyplňte Uhříněves (i pro Hájek a Pitkovice),

- vyplňte do příslušného pole kód z SMS zprávy, kterou vám systém obratem odešle,

- potvrďte e-mail ve vaší poště.


Registrovat se lze i na webu: http://praha22.mobilnirozhlas.cz/registrace

V současné době, kdy se důležité informace často mění z hodiny na hodinu, budeme informovat o aktuálním dění kromě stávajících způsobů, tj. webových a facebookových stránek, právě v mobilní aplikaci Mobilního rozhlasu.

 

Nevíte jak na to?

Nestyďte se a požádejte o radu někoho, kdo je technicky zdatnější – souseda, kamaráda, syna, dceru...

 

Chcete udělat dobrý skutek?

Řeknete o aplikaci mobilní rozhlas vašim rodičům a prarodičům, sousedům, a pokud budou potřebovat, pomozte jim ji nainstalovat. Dozví se tak důležité informace hned a budou se moci lépe připravit na nenadálé situace.

 

 

Datum vložení: 20. 3. 2020 14:22
Datum poslední aktualizace: 8. 10. 2020 9:35
Autor: Petra Vaňková