Informace z radnice

Lidl v Uhříněvsi

V Uhříněvsi vznikne nová prodejna Lidl

Datum: 4. 8. 2020

Společnost Lidl zahájila stavbu nové prodejny mezi ulicemi Přátelství/Podleská/Bečovská. Přízemí bude sloužit jako částečně kryté parkoviště.

Radnice Prahy 22

Uhříněves není panoptikum

Datum: 3. 8. 2020

Úřad městské části Praha 22 se ostře vymezuje proti prohlášení místopředsedy Vlády ČR a ministra dopravy ČR Karla Havlíčka.

kolo full

Nález kola Olpran

Datum: 28. 7. 2020

Na místní oddělení policie bylo dodáno jízdní kolo OLPRAN, bílo-žluté barvy. Případný majitel ať kontaktuje zdejší MOP.

ilustrativní obrázek

Petice "Oprava chodníku v ulici K Netlukám"

Datum: 6. 7. 2020

MČ obdržela petici o zachování plynulého vjezdu i výjezdu osobních automobilů na komunikaci obsluhující bytové sídliště K Netlukám. Odpověď a ostatní dokumenty naleznete v článku.

Rada MČ Prahy 22 se připojuje ke stávkové pohotovosti, kterou vyhlásilo Sdružení místních samospráv. 1

Rada MČ Prahy 22 se připojuje ke stávkové pohotovosti vyhlášené Sdružením místních samospráv.

Datum: 5. 6. 2020

Obce díky schválení kompenzací v minulém týdnu přijdou o více než 20 mld. Kč. Tyto prostředky budou chybět na důležité investice a rozvoj.

ilustartivní obrázek

Prodej před provozovnou je zdarma, stačí ho jen oznámit

Datum: 21. 4. 2020

Stánek uličního prodeje před provozovnou mohou mít obchodníci na chodníku až do konce roku zdarma, uliční prodej stačí oznámit jednoduše e-mailem na příslušné instituce.

Mobilní rozhlas pro Prahu 22

Datum: 20. 3. 2020

Mobilní rozhlas je dalším informačním kanálem, kterým je možné obyvatele městské části informovat o aktuálním dění nejen v obci, ale i o celopražských a celostátních událostech, které se naší městské části dotýkají.

Vítání občánků bude až na podzim 1

Vítání občánků bude až na podzim

Datum: 16. 3. 2020

Vzhledem k vyhlášení hygienických opatření proti šíření koronaviru je přesunuto jarní vítání občánků až po letních prázdninách.