Milion pro Prahu 22: Dohlasováno

logo

Hlasování v 2. ročníku participativním rozpočtu skončilo. Realizovány budou minimálně čtyři projekty. Jejich náklady v součtu ale nedosáhly milionu korun. Nyní je tedy na Radě MČ, aby rozhodla o realizaci dalších návrhů v pořadí v souladu s pravidly participativního rozpočtu.

Ve středu 31. března 2021 bylo ukončeno hlasování o návrzích 2. ročníku participativního rozpočtu Milion pro Prahu 22. Hlasování se účastnilo 985 hlasujících z Prahy 22.

Jednotlivé návrhy oproti loňskému ročníku letos dostávaly pouze kladné hlasy. Ze sedmi návrhů, o kterých bylo možné hlasovat, budou městskou částí rozhodně realizovány první čtyři. Jejich náklady v součtu ale nedosáhly milionu korun. Nyní je tedy na Radě MČ, aby rozhodla o realizaci dalších návrhů v pořadí v souladu s pravidly participativního rozpočtu.

Na základě sestaveného žebříčku jsou rozděleny finanční prostředky potřebné pro realizaci návrhu, v pořadí od návrhu, který získal nejvíce bodů, až do vyčerpání přidělených finančních prostředků.

výsledky hlasování

Datum vložení: 14. 4. 2021 10:25