Prosba o dobové materiály

dobová fotografie

Náměstí Bratří Jandusů v budoucnu čeká velká proměna. Při této příležitosti bychom rádi shromáždili co nejvíce dobového materiálu – fotky, filmy, pohlednice.

Jak jsme vás již informovali, čeká náměstí Bratří Jandusů v budoucnu velká proměna. Projekt revitalizace, tedy navrácení života do historické části Uhříněvsi, je předmětem chystané architektonické soutěže. Při této příležitosti bychom rádi shromáždili co nejvíce dobového materiálu – fotky, filmy, pohlednice.

Jestli najdete nějaké poklady ve vašem archivu, budeme vám vděční, když je s námi nasdílíte. Pište prosím na pavel.kappel@praha22.cz. V budoucnu chystáme výstavu historických materiálů společně s architektonickými návrhy, které vzejdou z připravované soutěže.
Datum vložení: 17. 7. 2020 9:06
Datum poslední aktualizace: 20. 7. 2020 11:38