Fungování školní jídelny od 30. listopadu

FOTO ŠJ

Na konci listopadu se vrací žáci do škol, někteří v režimu prezenční výuky, jiní ve střídavém režimu. V článku se dozvíte organizaci školního stravování.

Od 30. listopadu začnou ve školní jídelně fungovat dva výdeje stravy. Byly dokončeny všechny úpravy ke zkapacitnění, instalace nových zařízení, vč. revizí všech technologií.

30. listopadu se také vrací žáci do škol:

• 1. stupeň + 9. třídy v režimu prezenční výuky,
  • 6. – 8. třídy ve střídavém režimu (část prezenčně, část distančně).

ŽÁCI V PREZENČNÍ VÝUCE

Žáci se budou stravovat ve školní jídelně tak, jak jsou zvyklí:

Žáci 1. – 4. tříd

• ZŠ U Obory ve Veřejné jídelně - DPS II (družina i samostatní)
  • ZŠ Jandusů ve Školní jídelně:

- Družina v 1. patře
- Samostatně docházející v přízemí

Žáci 5. – 9. tříd obou škol se stravují samostatně v přízemí Školní jídelny.

S ohledem na dodržení platných opatření budou odděleni žáci jednotlivých škol a to jak ve frontě na výdej, tak při sezení a vracení použitého nádobí.

Stále je možnost odebrání obědu v krabičce bez polévky.

ŽÁCI V DISTANČNÍ VÝUCE

Žákům bude vydáván oběd v krabičkách od 12:45–14:00 hodin z nově přistavené části Školní jídelny od parkoviště.

SENIOŘI

Školní jídelna stále vaří i pro seniory a zajistí jim také dovoz obědů. Pokud o službu máte zájem, volejte 739 008 676.

Vzhledem k trvání nouzového režimu a chybějícím zaměstnancům jídelny se bude i nadále vařit jedno jídlo. Od návratu žáků do školy, tedy od 30. 11. bude zrušen dotovaný oběd pro rodiče. Školní jídelna zajistí dostatek hygienických prostředků k ošetření rukou, oddělení homogenních skupin žáků škol a značky k rozestupům ve frontách. Žáci snímají roušky pouze při jídle, když sedí u stolu.

Dne 24. listopadu školní jídelna nevaří z důvodu přerušených dodávek elektřiny, avizovaných PRE. Jídlo dětem zajistí rodiče.

Sledujte webové stránky MČ, škol a školní jídelny.

Datum vložení: 20. 11. 2020 13:28
Datum poslední aktualizace: 20. 11. 2020 13:44