Fungování školní jídelny od 4. ledna

ilustrativni_foto

Od ledna 2021, v době 5. stupně PES, tedy distanční výuky 3. - 9. tříd ZŠ, bude možnost přiobjednat si k dětskému jídlu jeden oběd navíc za dotovanou a další za plnou cenu. Dotovaný oběd je stále dostupný i pro seniory vč. rozvozu a pracovníky IZS.

Z důvodu vládních opatřeních k pandemii nemoci covid-19, zejména pak uzavření 3. – 9. tříd základních škol, podpory domácí výuky a ochrany seniorů, obnovujeme výdej obědů do krabiček vč. dotovaného oběda pro rodiče.

DĚTI V DISTANČNÍ VÝUCE + RODIČE
Bude možnost přiobjednat si k dětskému jídlu jeden oběd navíc za dotovanou a další za plnou cenu.

Pro děti přihlášené v objednávkovém systému bude výdej dotovaných obědů za běžnou cenu 25–28 Kč (dle věkové kategorie) za oběd včetně krabičky. K dětskému obědu bude možnost si přiobjednat ještě jeden oběd v ceně 35 Kč a další v ceně 88 Kč. Na jeden dětský účet lze tedy objednat až tři obědy. Bude vydávána jednotná velikost dospělých porcí.

Výdej krabiček bude probíhat od 11h do 14h ve školní jídelně z okénka vedle služebního vchodu z parkoviště po předchozím objednání.

DĚTI NAVŠTĚVUJÍCÍ ŠKOLY
Děti v 1. a 2. třídách budou docházet do ŠJ s družinou. ZŠ Obora do veřejné jídelny v DPS II, ZŠ Jandusů do školní jídelny.

Děti rodičů zaměstnaných v IZS, které se nyní vzdělávají ve speciální třídě v ZŠ U Obory, budou chodit na obědy do veřejné jídelny v DPS II v době 11.30–12.30.

Děti ze speciální školy Vachkova budou docházet s doprovodem do veřejné jídelny v DPS II.

Žáci 1.-2.tříd si mohou zvolit oběd v jídelně nebo v krabičce.

SENIOŘI
Městská část Praha 22 zavedla zdarma rozvoz dotovaných obědů ze školní jídelny pro seniory nad 65 let. Senioři se mohou přihlašovat k odběru obědů na telefonním čísle 739 008 676 vždy na celý týden dopředu. Nabídka platí i pro občany běžně využívající pečovatelskou službu a to do odvolání podle vývoje pandemie.

Senioři z DPS, kteří nebudou využívat rozvozu, si mohou vyzvednout jídlo v ceně 35 Kč ve veřejné jídelně v DPS II v čase 11.00–11.30 hodin.

PRACOVNÍCI IZS
Aby městská část podpořila pracovníky Integrovaného záchranného systému, zavádí znovu jako v jarních a podzimních měsících nabídku dotovaného obědu do krabičky zdarma. Obědy je možné vyzvedávat ve výdejním okénku školní jídelny mezi 11. a 14. hodinou. Nabídka platí do odvolání podle vývoje pandemie. Zájemci si musí zajistit čip v kanceláři školní jídelny.

Prosíme všechny strávníky, aby dodržovali výše uvedené časy pro výdej obědů a stravování a všechna platná bezpečnostní opatření. Buďte ohleduplní, noste roušky a dodržujete rozestupy. Děkujeme.

Datum vložení: 30. 12. 2020 16:30
Datum poslední aktualizace: 8. 1. 2021 14:19