Fungování školní jídelny v době uzavření škol a nouzového stavu

foto ŠJ

Od 2. listopadu bude možnost přiobjednat si k dětskému jídlu jeden oběd navíc za dotovanou a další za plnou cenu. Dotovaný oběd je dostupný i pro seniory a to vč. rozvozu.

Z důvodu vládních opatřeních k pandemii nemoci covid-19, zejména pak uzavření 1. a 2. stupně základních škol, podpory domácí výuky a ochrany seniorů, zavádíme od 2. listopadu změny ve stravování ve školní jídelně.

DĚTI + RODIČE
Bude možnost přiobjednat si k dětskému jídlu jeden oběd navíc za dotovanou a další za plnou cenu.

Pro děti přihlášené v objednávkovém systému bude výdej dotovaných obědů za běžnou cenu 25–28 Kč (dle věkové kategorie) za oběd včetně krabičky. K dětskému obědu bude možnost si přiobjednat ještě jeden oběd v ceně 35 Kč a další v ceně 88 Kč. Na jeden dětský účet lze tedy objednat až tři obědy. Bude vydávána jednotná velikost dospělých porcí.

Výdej krabiček bude probíhat od 11h do 14h ve školní jídelně z okénka vedle hlavního vchodu pod stříškou (proti bývalé poště) po předchozím objednání.

DĚTI NAVŠTĚVUJÍCÍ SPECIÁLNÍ ŠKOLY
Děti rodičů zaměstnaných v IZS, které se nyní vzdělávají ve speciální třídě v ZŠ U Obory, budou chodit na obědy do veřejné jídelny v DPS II. v době 11.30–12.30. Děti ze speciální školy Vachkova si mohou vyzvednout krabičku od 11h do 14h ve školní jídelně z okénka vedle hlavního vchodu pod stříškou (proti bývalé poště) po předchozím objednání.

SENIOŘI
Městská část Praha 22 zavádí zdarma rozvoz dotovaných obědů ze školní jídelny pro seniory nad 65 let. Senioři se mohou přihlašovat k odběru obědů na telefonním čísle 739 008 676 vždy na celý týden dopředu. Nabídka platí i pro občany běžně využívající pečovatelskou službu a to do odvolání podle vývoje pandemie.

Senioři z DPS, kteří nebudou využívat rozvozu, si mohou vyzvednout jídlo v ceně 35 Kč ve veřejné jídelně v DPS II v čase 11.00–11.30 hodin.

PRACOVNÍCI IZS
Aby městská část podpořila pracovníky Integrovaného záchranného systému, zavádí znovu jako v jarních měsících nabídku dotovaného obědu do krabičky zdarma. Obědy je možné vyzvedávat ve výdejním okénku školní jídelny mezi 11. a 14. hodinou. Nabídka platí do odvolání podle vývoje pandemie. Zájemci si musí zajistit čip v kanceláři školní jídelny.

Prosíme všechny strávníky, aby dodržovali výše uvedené časy pro výdej obědů a stravování a všechna platná bezpečnostní opatření. Buďte ohleduplní, noste roušky a dodržujete rozestupy. Děkujeme.

Datum vložení: 28. 10. 2020 14:47
Datum poslední aktualizace: 31. 10. 2020 11:02