Provoz školní jídelny po návratu žáků do škol

skolni jidelna

Po návratu žáků k prezenční výuce bude školní jídelna od pondělí 17. května 2021 vařit jedno jídlo, včetně polévky a doplňku a od pondělí 24. 5. 2021 vařit k výběru dvě jídla, včetně polévky.

Žáci základních škol budou po skončení vyučování obědvat u stolu ve školní jídelně. V souladu s epidemickými opatřeními bude zaměstnanci školní jídelny zajišťován dohled nad dodržováním homogenity škol, rozestupy ve frontách a ochranou úst a nosu. Žáci ZŠ a SŠ Vachkova 941 se stravují ve Veřejné jídelně.

Žáci 1.-4. třídy s i bez vychovatelky budou docházet:

• ZŠ U Obory do Veřejné jídelny,
  • ZŠ Jandusů do patra školní jídelny.

Žáci 5.-9.třídy se budou stravovat v přízemí ŠJ:

• v části určené pro ZŠ Jandusů - vchod od úřadu,
  • v části určené pro ZŠ U Obory - vchod od muzea.

Do konce školního roku potrvá výdej obědů:

• pro zaměstnance škol a cizích strávníky – ve výdejním okénku školní jídelny od 13.00 do 14.00 hodin,
  • pro seniory a zaměstnance úřadu – ve výdejním okénku Veřejné jídelny od 11.00 do 11.45 hodin.

Nezapomeňte si včas objednat svůj oběd. Ceny obědů najdete na https://www.sjpraha22.cz/stravne/

Od září 2021, pokud skončí epidemická opatření, se školní jídelna vrátí ke svému standartnímu provozu.

Datum vložení: 14. 5. 2021 13:15
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2021 14:54