Veletrh vzdělávání Schola Pragensis 2020 letos on-line

veletrh

Jubilejní 25. ročník veletrhu vzdělávání Schola Pragensis letos neproběhne „na živo“, ale v on-line podobě, která umožní všem uchazečům o studium (i jejich rodičům) získat potřebné informace.

Veletrh vzdělávání Schola Pragensis 2020 se koná on-line od 26. 11. 2020 do 28. 2. 2021

Vážení a milí hosté veletrhu Schola Pragensis, jubilejní 25. ročník veletrhu vzdělávání Schola Pragensis letos neproběhne „na živo“ tak, jak jsme zvyklí. I přes to pro vás připravujeme veletrh v on-line podobě, která umožní všem uchazečům o studium (i jejich rodičům) získat potřebné informace.
Schola Pragensis on-line bude zahájena ve čtvrtek 26. listopadu 2020 v 10.00 hodin živým přenosem ze studia z reprezentačních prostor primátora Hlavního města Prahy, živý přenos bude pokračovat až do soboty 28. listopadu 2020. Ale ani poté Schola Pragensis on-line neskončí, nýbrž bude pokračovat až do konce února 2021, kdy budou průběžně poskytovány důležité informace, fungovat on-line poradny, organizovány besedy apod.

Aktuální informace naleznete na webových stránkách a také na Facebooku a Instagramu.

www.scholapragensis.czwww.scholapragensis.online

Ve čtvrtek 26. listopadu 2020 od 10.00 do 12.00 hodin bude živé vysílání zaměřeno primárně na žáky základních škol, kteří uvažují o přechodu na střední školu, případně přecházejí na střední školu. Po slavnostním zahájení Schola Pragensis on-line jim budou poskytnuty základní a velmi důležité informace, týkající se přijímacího řízení a také, aby se orientovali v nových stránkách pro vzdělávání www.prahaskolska.eu, kde pro ně budou přichystány prezentace škol, videa, podcasty.

APLIKACE PRO MOBILNÍ TELEFONY:

Operační systém iOS (Apple):

Operační systém Android:

Věříme, že zcela nová podoba veletrhu vás zaujme a pomůže vám s výběrem střední školy.
Realizační tým veletrhu Schola Pragensis 2020

Veletrh