Městská část Praha 22
Praha 22

Přehled volebních okrsků

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky se konají v pátek dne 8. října 2021 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a v sobotu dne 9. října 2021 od 8.00 hodin do 14.00 hodin.
Místem konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky je těchto 8 volebních okrsků:

POPIS VOLEBNÍCH OKRSKŮ DLE ULIC A ČÍSEL POPISNÝCH

 

Volební okrsek č.  22001 - volební místnost  ZŠ Bří Jandusů č.p.2:

 

           Firkušného 1540, 1590

K Netlukám 956, 957, 958, 959, 960, 961, 962, 1472       

Netluky 56, 133, 234, 235, 374, 658, 698, 699, 700, 746, 832, 833, 834, 836, 837,

Přátelství 1, 8, 9, 11, 60, 141, 684, 687, 688, 689, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 748, 749, 750, 751, 752, 797, 798, 799, 815, 819, 963

V Potokách 3, 4, 6, 59, 212, 257, 326, 810, 917, 1276

Václava Trojana 1483, 1484, 1497, 1504, 1505, 1539, 1540, 1574, 1589

 

Volební okrsek č.  22002 - volební místnost  ZŠ  Bří Jandusů č.p.2:

 

           Černotínská 1392, 1436, 1439, 1470, 1478, 1481, 1522, 1523            

Čtyřkolská 94, 99, 117, 121, 125, 127, 129, 136, 138, 146, 169, 170, 214, 236, 249, 258, 268, 269, 272, 279, 280, 281, 285, 287, 288, 289, 294, 295, 304, 305, 308, 315, 811, 1580

Jana Srba 1241, 1284, 1286, 1290, 1291, 1296, 1493, 1572           

K Dálnici 58, 260, 520, 544, 545, 581, 582, 583, 584, 602, 622, 629, 631, 646, 649, 654, 673, 674, 712, 713, 715, 717, 723, 724, 726, 763, 768, 791, 792, 843, 845, 846, 848, 849, 850, 859, 871, 872, 910, 928, 1071, 1085, 1086, 1138, 1255, 1395, 1568, 1592, 1641

Kašovická 728, 870, 895, 969, 1617           

Krásnolipská 89, 90, 91, 93, 96, 120          

Lešovská 718, 774, 775, 778, 795, 847, 854, 889, 898, 909, 920, 942, 945

Lnářská 452, 453, 454, 455, 456, 540, 541, 556, 573, 574, 575, 594, 595, 612, 618, 626, 640, 776, 779, 780, 781, 782, 800, 822, 1256, 1272

Oty Bubeníčka 1639/8, 1654/6

Pardubická 458, 459, 460, 461, 496, 497, 499, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 571, 572, 590, 619, 620, 623, 624, 745, 773, 793, 794, 796, 801, 802, 808, 809, 813, 820, 823, 825, 826, 841, 844, 856, 860, 935, 937, 948, 954, 990, 1094, 1134, 1281, 1298, 1317, 1325, 1473, 1520        

Petříkovská 357, 383, 1564 

Rájecká 457, 543, 607, 614, 639, 671, 1058, 1095, 1297

Salačova 13, 86, 92              

Tichonická 1017, 1019, 1020, 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1072, 1074, 1075, 1265, 1266, 1278, 1318, 1324, 1394, 1500, 1515, 1543, 1557, 1643          

U Nadýmače 196, 200, 221, 222, 223, 319, 321, 331, 332, 346, 360, 364, 367, 368, 376, 382, 518, 519, 559, 647, 657, 660, 678, 936, 938, 949, 982, 1391

U Starého mlýna 7E, 14, 16, 18, 19, 20, 149, 182, 213, 237, 239, 259, 267, 275, 276, 277, 278, 286, 291, 297, 298, 302, 303, 307, 311, 312, 314, 316, 317, 333, 334, 363, 379, 493, 494, 567, 568, 588, 727, 853, 1304

Valšovská 1235, 1305          

Zlenická 851, 855, 863, 864, 865, 866, 867, 874, 875, 879, 880, 881, 882, 883, 884, 885, 886, 887, 888, 896, 906, 912, 929, 931, 932, 934, 953, 1050, 1051, 1052, 1054, 1055, 1056, 1057, 1076, 1077, 1078, 1237, 1238, 1247, 1259, 1310, 1313, 1316,1328, 1428, 1476, 1514, 1649,

Želnavská 97, 98, 122, 126, 148, 156, 157, 164, 296, 325, 414, 918

 

Volební okrsek č.  22003 - volební místnost Divadlo, K Sokolovně č.p.201:

 

Hulanova 1386, 1387, 1388, 1389, 1390    

Ingrišova 1382, 1383, 1384, 1385

Jupiterova 1171, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1179, 1180, 1181, 1183, 1185, 1186, 1187, 1188, 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1302, 1309

           K Sokolovně 36, 199, 245, 653, 857, 858, 1271     

K Vodici 1126, 1127, 1128, 1129    

           Karla Zicha 1371, 1372, 1373, 1374, 1375, 1376, 1377, 1378           

Merkurova 1141, 1142, 1143, 1145, 1147 

Měsíční 1358, 1359, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366           

Na Potůčku 10, 190 

nám. Bratří Jandusů 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 211, 251, 915, 916, 1621

nám. Smiřických 39, 42, 290          

Plutova 1336, 1337, 1339, 1340, 1341, 1342, 1343, 1344, 1345, 1346, 1347, 1348

Přátelství 51, 107, 158, 241, 830, 831        

Rozdělená 55, 118, 193, 254, 344, 899, 1292         

Saturnova 1198,1199, 1200, 1201, 1202, 1204, 1205, 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212, 1213, 1215, 1217, 1218, 1219, 1220, 1222, 1223, 1224, 1225, 1227, 1228, 1229, 1230, 1331, 1332, 1333, 1344

Sluneční 1349, 1350, 1351, 1352, 1353, 1354, 1355, 1357, 1550   

U Starého mlýna 179, 1620

U Říčanky 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1113, 1114, 1116, 1117, 1118, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125      

V Kuťatech 46, 47, 49, 50, 61, 63, 163, 181, 203, 209, 330, 400, 824, 1288, 1289, 1311, 1397, 1486, 1487, 1488

Venušina 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1157, 1159, 1160, 1161, 1163, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1169, 1170, 1335

           Vlasty Průchové 1379, 1380, 1381 

Za Lípou 1621

Za Nadýmačem 785, 927, 1099, 1130, 1491, 1498, 1565, 1619           

Za Pivovarem 1070, 1073, 1307

 

Volební okrsek č.  22004 - volební místnost Otevřené informační centrum, Nové náměstí č.p.1250/10:

 

Františka Diviše 329, 1280

Jindřicha Bubeníčka 1597, 1598, 1599

Ke Kříži 1610, 1636, 1653

Křešínská 131, 140, 144, 154          

Lidického 195, 202, 220, 227, 228, 242, 252, 597

Morávkova 338, 373, 490, 491, 1254, 1479, 1566 

nám. Protifašistických bojovníků 74, 102,143

Nové náměstí 1250, 1257, 1261, 1262, 1264, 1267, 1270, 1370, 1440

Oty Bubeníčka 1611, 1612, 1637, 1638, 1639/10, 1654/2,4           

Peceradská 114, 116, 128, 145, 151, 174, 175, 177, 184   

Přátelství 62, 64, 68, 78, 79, 167, 168, 172, 176, 180, 183, 187, 192, 210, 229, 247, 253, 274, 309, 318, 356, 361, 369, 420, 492, 606, 706, 876, 877, 878, 901, 902, 903, 1300

Salačova 84, 85, 87, 88, 230

Semanského 77, 78, 105, 109, 124, 171, 185, 188, 596

Trampotova  69, 72, 76, 82, 83, 132, 161, 246, 1532

U Starého nádraží 818        

 

Volební okrsek č. 22005 - volební místnost ZŠ U Obory, Vachkova č.p.630:

 

Bečovská 628, 656, 730, 1433, 1531

Břidlicová 1066, 1519         

Dopravní 336, 362, 381, 500, 900, 947, 1013

Husovo náměstí 339 340 341 371 375 380 419 422 423 424 425 426 468 469 470 557 605 676 761

Kamenná 1096 1097 1132 1136 1236 1240 1260 1312 1327           

Kašperská 349 358 366 377 463 464 465 467 669 804 805 806 869 943 946  

Kozákovská 398, 399, 401, 402, 416, 421, 427, 429, 466, 600, 615

Křemenná 1131 1133 1137 1232 1233 1234 1243 1248 1269 1294 1430

Lávová 1583, 1585, 1591, 1600, 1605, 1624, 1626

Lidického 139, 273, 397

Na Vrchách 474, 504, 552, 579, 591, 616, 662, 663, 701, 1067, 1369   

Na Vysočině 577, 593, 603, 664, 665, 734, 828, 829, 1249, 165           

Picassova 313, 354, 637, 677, 1558

Podleská 327, 335, 337, 610, 807

Přátelství 243, 250, 266, 271, 282, 292, 324, 353, 643, 702, 708, 842        

Slídová 1579, 1593

Středohorská 472, 476, 477, 503, 505, 553, 642, 709, 868, 1315, 1485

Tatranská 471, 475, 478, 479, 480, 521, 522, 523, 524, 525, 546, 554, 576, 578, 586, 587, 604, 670, 1274, 1529, 1609, 1633, 165     

U Starého nádraží 165, 262, 264, 890, 891, 892, 893

U Uhříněveské obory 1551, 1552, 1555, 1561, 1562

U Židovského hřbitova 1032, 1033, 1034, 1035, 1038, 1039, 1041, 1042, 1043, 1044, 1045, 1046, 1047, 1092

V Bytovkách 742, 743, 744, 753, 754, 755, 756, 757, 758, 783, 784, 788, 789, 839, 840, 1021, 1023, 1024, 1025, 1026, 1028, 1029, 1030, 1048, 1068, 1069, 1093, 1135, 1139, 1396, 1518, 1548, 1556, 1581, 1582, 1614, 1626, 1642, 1655

Vačkářova 45, 270, 283, 293, 299, 310, 322, 531, 569, 852, 897, 1528      

Vachkova 630, 1016, 1285, 1301, 1306, 1320

 

Volební okrsek č. 22006 - volební místnost ZŠ U Obory, Vachkova č.p.630:

 

Berounská 388, 395, 403, 404, 405, 407, 714, 719

Blšanecká 1524, 1525, 1526, 1527, 1535, 1536, 1537

Bystřičná 385, 632, 634, 644, 645, 651, 668, 672, 680, 777, 921, 950, 1082, 1239, 1242, 1244, 1252, 1263, 1268, 1429, 1477, 1571

Dunajská 436, 437, 438, 441, 486, 487, 489, 501, 502, 507, 508, 509, 510, 529, 530, 532, 533, 534, 539, 547, 548, 564, 608, 766, 923, 1512, 1533

Františka Diviše 173, 352, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 396, 408, 412, 440, 444, 445, 446, 447, 448, 482, 483, 495, 506, 526, 528, 558, 585, 613, 617, 655, 675, 704, 707, 737, 740, 741, 759, 769, 816, 838, 924, 925, 1319, 1321, 1322, 1323, 1367, 1368, 1399, 1427, 1437, 1438, 1516, 1560, 1573, 1595, 1603, 1630

Jezerská 703, 736, 985

Karla Guta 1646

K Podchodu 417, 418, 434, 439, 450, 601, 621, 659, 683 

Křelovická 739, 873, 894, 911, 922, 933, 991       

Křemelná 563, 908, 913, 914, 919, 930, 951, 955, 1232, 1287           

Losenická 1602

Na Blanici 430, 431, 433, 435, 442, 481, 484, 485, 527, 625, 71       

Na Nežárce 387, 406, 409, 410, 411, 413, 790, 1656         

Nad Volyňkou 536, 538, 561, 562, 589, 764, 817, 981, 983, 1001, 1002, 1003, 1004, 1089, 1277, 1530, 1559

Podleská 610

Pstružná 611, 638, 650, 652, 661, 720, 732

Soumarská 973, 1474, 1489, 1492, 1495, 1538, 1541, 1625           

Sušilova 1471, 1480, 1506, 1507, 1510       

Úpská 977, 978, 979, 980, 993, 994, 995, 996, 997

Vlárská 1400, 1401, 1402, 1404, 1409, 1410, 1411, 1415, 1416, 1418, 1419, 1420, 1421, 1444, 1445, 1447, 1453, 1455, 1456, 1457, 1458, 1459, 1461, 1464, 1467, 1468, 1502

Vodická 635, 648, 666, 679, 1014   

Vyderská 976           

Uhříněves 10E

 

Volební okrsek č.  22007 - volební místnost  Mateřská škola Pitkovice, Hlívová č.p.303/4

 

Pro voliče s trvalým pobytem v Pitkovicích.

 

Volební okrsek č. 22008 - volební místnost Hájek u Uhříněvsi, Pod Přehradou č.p.18
(Squash centrum)

 

Pro voliče s trvalým pobytem v Hájku u Uhříněvsi.

 

 

Přílohy

Přehled volebních okrsků

10041-2021-Oznámení o konání voleb 2021.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 31,32 kB
Datum vložení: 23. 8. 2021 8:33
Datum poslední aktualizace: 1. 9. 2021 8:46
Autor: Petra Vaňková