Městská část Praha 22
Praha 22

Nabídka práce - úklid ALZHEIMER HOME z.ú., Pitkovice

CV

Do našich zařízení aktuálně hledáme zaměstnance na pozici Pracovníka úklidu.

Do našich zařízení aktuálně hledáme zaměstnance na pozici Pracovníka úklidu.

Pracovní náplň:

Pravidelný úklid vnitřních prostor zařízení, chodeb pokojů, koupelen atd.

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 12hodinové služby
  • spolehlivost
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • pravidelný roční benefit až do výše 20 000,-
  • pozitivní a lidský přístup k našim zaměstnancům
  • moderní vybavení a prostory
  • zaměstnání v silné, moderní společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké slevy v lékárnách Dr. Max
  • čerpání benefitů v rámci poskytovatele benefity.cz
  • dotované stravování na pracovišti

ALZHEIMER HOME z.ú. je neziskovou organizací — registrovaným poskytovatelem sociálních služeb (domov se zvláštním režimem, pečovatelská služba) a nestátním zdravotnickým zařízením (domácí zdravotní péče). Naší specializací je komplexní péče o klienty trpící Alzheimerovou chorobou, stařeckou demencí a dalšími typy demencí. K našim klientům přistupujeme stejně, jako ke členům své rodiny. S láskou. Aby se u nás cítili jako doma a mezi svými blízkými. ALZHEIMER HOME z.ú. nabízí v České republice unikátní propojení zdravotních a sociálních služeb na nejvyšší dosažitelné úrovni.

Věříme, že spokojenost našich zaměstnanců má pozitivní vliv na fungování zařízení jako celku a vede ke kvalitním službám a spokojeným klientům. Snažíme se proto vytvořit takové pracovní podmínky, které zaujmou na první pohled, ale zároveň udrží zájem zaměstnanců dlouhodobě. Naše zařízení jsou moderní nejen vzhledem, ale samozřejmě také vybavením, pracovními postupy a celkovým přístupem ke klientům.

V případě vašeho zájmu nám zavolejte nebo zašlete životopis s uvedením dosavadní praxe a případně i motivační dopis.

Kontakt: tel. +420 607 025 719

Datum vložení: 2. 6. 2021 9:53
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2021 10:06
Autor: Daniel Malenovský