Městská část Praha 22
Praha 22

Dotovaný ninja tábor má ještě volná místa

foto z tábora

Poslední volná místa na táboře pro malé ninji. Na tábor přispívá MČ Praha 22, cena je tedy přijatelná pro všechny, kteří se mají chuť se něco naučit, nebojí se zapotit a chtějí prožít 7 dní plných akce a dobrodružství. Díky Dotačnímu programu děti z Uhříněvsi mají cenu 2770 Kč.

Tábor je nabitý aktivitami, propojen etapovou hrou, která již sedmým rokem sleduje ságu Záhada slepého mnicha a děti ji prožívají a spoluvytvářejí. Vše je pojato akčně, nebudou chybět hry klasické, strategické i logické, důraz klademe na vedení k samostatnosti a spolupráci a prožitek. 
 
Součástí je i výcvik sebeobrany, rozvoj kondice a nejrůznějších potřebných dovedností. Malí ninjové tak budou např. pomáhat při přípravě jídla, přespí pod širým nebem, postaví si postel nebo poznají noční bojovky.
 
Standardem je zajištěné ubytování, vyvážená strava, pitný režim a bohatý akční program. Tábor tradičně povede Mistr Fu-Lang z klubu HSCP.
 
Na tábor přispívá MČ Praha 22, cena je tedy přijatelná pro všechny, kteří se mají chuť se něco naučit, nebojí se zapotit a chtějí prožít 7 dní plných akce a dobrodružství. Díky Dotačnímu programu děti z Uhříněvsi mají cenu 2770,- více informací na www.minininja.cz

Termín akce 16.–22. 8. 2021

 

pozvánka

 

Přílohy

sleva praha 22.mp4

sleva praha 22.mp4
Typ souboru: MP4, Velikost: 374,1 kB
Datum vložení: 21. 7. 2021 9:46
Datum poslední aktualizace: 21. 7. 2021 9:50
Autor: Petra Vaňková