Volný čas

Dětský den přilákal stovky rodin

Datum: 6. 6. 2022

Dětský den v sobotu 4.6. se opravdu vydařil. Počasí nám naštěstí přálo a všechny atrakce byly obloženy diváky.

Slavnostní sázení lidické hrušně

Datum: 1. 6. 2022

V pátek 27.5. byl za účasti desítek diváků slavnostně zasazen štěp původní lidické hrušně v parku na Husově náměstí.

Disco tanečnice získaly zlato

Datum: 1. 6. 2022

1. místo v kategorii produkce za Peter Pan's story 2022 vybojovalo ATS Domino na Mistrovství ČR v Chomutově. GRATULUJEME!

Skryté příběhy - nová trasa v Uhříněvsi 1

Skryté příběhy - nová trasa v Uhříněvsi

Datum: 24. 5. 2022

Mobilní hra pro školní zvídavé děti a hravé rodiče, se kterou jste se už možná setkali napříč republikou, má novou trasu v Uhříněvsi. Vrátíte se v historii do roku 1942 a na trase dlouhé 7,5 km pomůžete domácímu odboji.

77. výročí začátku Pražského povstání

Datum: 8. 5. 2022

Vzpomínková slavnost za účasti asi 100 přítomných. Kladení věnců u Pomníku padlých na Husově náměstí a vzpomínkové projevy v Husově kapli.

Čarodějnice 2022 1

Čarodějnice 2022

Datum: 2. 5. 2022

Uplynuly dva roky, než znovu vesele zaplály hranice o čarodějnicích. V sobotu o čarodějné noci hořely ohně na více místech Prahy 22. A všude bylo plno. Přinášíme vám malou fotogalerii z největší z akcí, na hřišti SK Čechie. Účast kolem 2000 lidí, psi a čarodějná košťata nepočítaje.

foto bosé stezky

Vyzkoušejte bosou stezku v Pitkovickém parku

Datum: 2. 9. 2021

Slunečné počasí, odpolední teploty přes 20 °C, zujte boty a vyzkoušejte bosou stezku v Pitkovickém parku.

Pomozte rozšířit sbírky Muzea Uhříněves

Datum: 20. 4. 2021

Naše muzeum pátrá po lokálních historických materiálech. Především po fotografiích zaniklých částí a průmyslových objektů i ze spolkové činnosti. Uvítáme i videozáznamy, loga a výrobky místních značek. O historické cennosti nepřijdete, vytvoříme si jejich kopie a originály vám vrátíme.