Volný čas

Vyšel listopadový zpravodaj

Datum: 2. 11. 2021

Ve vašich poštovních schránkách se objeví do konce týdne, k přečtení je i v elektronické podobě. Najdete v něm články o úklidu a čistotě obce, novinky z dopravy a o akci Milostivé léto, dvojrozhovor o pivovarnictví a ohlédnutí za kulturním podzimem.

Knihovna má omezený provoz 1

Knihovna má omezený provoz

Datum: 18. 10. 2021

Vážení čtenáři, knihovna má nyní omezený provoz. V době otevírací doby muzea bude možno půjčovat knihy. Vracet knihy lze nonstop do sběrného boxu. Příjem nových členů a online rezervace jsou dočasně pozastaveny.

Galerii otevřou fotografie Pavla Baňky

Datum: 21. 9. 2021

První výstavou, po renovaci a nuceném jarním uzavření Muzea, bude série fotografií z cyklu Marginálie a Agrárie fotografa Pavla Baňky, které vznikaly průběžně během dvou desetiletí i v okolí Uhříněvsi.

foto bosé stezky

Vyzkoušejte bosou stezku v Pitkovickém parku

Datum: 2. 9. 2021

Slunečné počasí, odpolední teploty přes 20 °C, zujte boty a vyzkoušejte bosou stezku v Pitkovickém parku.

Zdroj: Facebook Civipolis

Uhříněveský zpravodaj je třetím nejlepším městským zpravodajem

Datum: 7. 7. 2021

Velehrad se stal v neděli 4. července dějištěm nejen Dnů lidí dobré vůle, ale i místem slavnostního vyhlášení výsledků celostátní soutěže O nejlepší obecní či městský zpravodaj. Třetí nejvyšší počet bodů získal v kategorii městských zpravodajů náš uhříněveský.

Designed by rawpixel.com / Freepik

Coworking - sdílené kanceláře v Muzeu

Datum: 4. 6. 2021

V pondělí 7. června začínají fungovat sdílená kancelářská místa s přístupem k vysokorychlostnímu internetu a možností tisku. Stačí mít jen svůj notebook či jiné zařízení. Můžete se zastavit jen na hodinku nebo pracovat celý den.

Pomozte rozšířit sbírky Muzea Uhříněves

Datum: 20. 4. 2021

Naše muzeum pátrá po lokálních historických materiálech. Především po fotografiích zaniklých částí a průmyslových objektů i ze spolkové činnosti. Uvítáme i videozáznamy, loga a výrobky místních značek. O historické cennosti nepřijdete, vytvoříme si jejich kopie a originály vám vrátíme.