Vyfoť Uhříněves a vyhraj foťák!

Vyfoť Uhříněves

Fotografická soutěž pro žáky 5. – 9. tříd.
Nebudeš potřebovat nic speciálního. Stačí jakýkoli foťák, nebo mobil, trochu času a můžeš se do toho pustit. Zajímá nás, jak vidíš Uhříněves.

Vyfoť Uhříněves a vyhraj foťák!

Fotografická soutěž pro žáky 5. – 9. tříd.

Určitě je kolem tebe ve městě spousta věcí, které tě něčím zaujaly, líbí se ti, nebo tě naopak štvou. Může to být netradičně řešený dům, nesmyslně umístěná zastávka, vtipná výloha, nebo situace, která tě pobaví každý den, když jdeš kolem.

Právě pro tebe jsme se rozhodli vypsat soutěž o nejlepší fotku z Uhříněvsi. Nebudeš potřebovat nic speciálního. Stačí jakýkoli foťák, nebo mobil, trochu času a můžeš se do toho pustit. Zajímá nás, jak vidíš Uhříněves. Chceme poznat tvůj osobitý pohled na okolí tvého domu, nebo školy. Ceníme originalitu, odvahu a fantazii. Neboj se experimentovat a provokovat. Nehledáme nejlepší kompozici, nechceme testovat tvoje schopnosti nebo nové funkce tvojí techniky. Víc nás zajímá tvoje kreativita a schopnost vidět věci, které ostatní nevidí. Jedinou podmínkou je, aby tvoje fotky nějak zachycovaly život ve městě, jeho architekturu a veřejná prostranství. Fotky přírody, tvého pokoje nebo selfíčka tentokrát opravdu nehledáme. Kdybys nevěděl, co máme na mysli, podívej se na fotky dole, poraď se s rodiči, nebo napiš mail na jana.frydrychova@praha22.cz. Rádi ti pomůžeme.

Z přihlášených snímků vybere odborná porota tři nejlepší fotky, nebo fotosoubory (viz pravidla). Vítěz dostane jako odměnu digitální kompakt Panasonic Lumix DMC-SZ10.

Těšíme se na tvoje fotky!

Pravidla soutěže:

1. Soutěže se můžou zúčastnit žáci 5.-9. tříd ZŠ
  2. Do soutěže může každý účastník zaslat 1 fotografii, nebo soubor max. 5 fotografií, které spojuje jednotné téma.
  3. K zaslaným fotografiím připojí účastník své jméno, adresu trvalého bydliště, telefonický a e-mailový kontakt na sebe, nebo zákonného zástupce a krátký text, ve kterém popíše, proč se rozhodl pro vybraný motiv (max. 1000 znaků vč. mezer).
  4. Fotografie v digitálním formátu zašle každý účastník s požadovanými údaji na e-mailovou adresu úřadu: jana.frydrychova@praha22.cz a v předmětu uvede heslo: FOTOSOUTĚŽ. (Max. velikost přiložených souborů – 10MB)
  5. Termín odevzdání soutěžních snímků je do 15. 12. 2020
  6. Soutěžní porota se sejde do týdne od termínu odevzdání snímků, vybere vítěze a udělí druhé a třetí místo. Vítěz soutěže vyhrává digitální fotoaparát Panasonic Lumix SZ-10. Fotografie na prvním, druhém a třetím místě budou uveřejněny v lednovém vydání Uhříněveského zpravodaje. Z vybraných soutěžních snímků bude sestavena výstava, která se uskuteční ve vhodném termínu v Uhříněveském muzeu, nebo Divadle U22.

Soutěž pořádá MČ Praha 22 ve spolupráci se spolkem Praha Nejvíc, z. s.

Datum vložení: 16. 11. 2020 15:19
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2020 14:25