Volný čas

Zdroj: https://www.facebook.com/lidlcesko

Prodejna Lidl v Uhříněvsi je otevřena

Datum: 7. 6. 2021

Uhříněveský Lidl dnes ráno otevřel. Nachází se u kruhové křižovatky Přátelství/Bečovská. Nakupovat můžete ve všední dny 7–21, v sobotu 8–21 a v neděli 8–20. Část zisku z prvního dne prodeje bude věnován našim mateřským školám. Děkujeme.

Designed by rawpixel.com / Freepik

Coworking - sdílené kanceláře v Muzeu

Datum: 4. 6. 2021

V pondělí 7. června začínají fungovat sdílená kancelářská místa s přístupem k vysokorychlostnímu internetu a možností tisku. Stačí mít jen svůj notebook či jiné zařízení. Můžete se zastavit jen na hodinku nebo pracovat celý den.

zpravodaj titulní strana

Vyšel červnový zpravodaj

Datum: 28. 5. 2021

Hlavním tématem, jak obálka napovídá, je naše vlakové nádraží. Začíná revitalizace jeho okolí a přichází fáze, kdy se může různou formou zapojit veřejnost. Distribuce do vašich poštovních schránek dnes začala a potrvá do začátku příštího týdne. V elektronické podobě je k dispozici už teď.

fotografie z natáčení

Jak se vyznat v lese dětských knih

Datum: 27. 5. 2021

Dvě dámy, nakladatelka a pedagožka, a Otakar Brousek, který více než hodinové povídání o knihách pro děti a čtení, plné cenných informací rad a tipů, rozzářil pozitivní energií a naprosto skvělým přednesem.

ILUSTRATIVNÍ OBRÁZEK

Upozorňujeme ženy na případ obtěžování

Datum: 21. 5. 2021

Upozorňujeme ženy na případ obtěžování, který se odehrál 20. 5. v odpoledních hodinách mezi Netluky a Královicemi. Prosíme, dbejte bezpečnosti při pohybu na odlehlých místech.

Připomínka 76. výročí Pražského povstání proběhla v tichosti

Datum: 5. 5. 2021

Ve středu 5. května 2021 se v 11 hodin u nově opraveného uhříněveského Pomníku padlých uskutečnilo kladení věnců jako připomínka k 76. výročí konce 2. světové války.

Pomozte rozšířit sbírky Muzea Uhříněves

Datum: 20. 4. 2021

Naše muzeum pátrá po lokálních historických materiálech. Především po fotografiích zaniklých částí a průmyslových objektů i ze spolkové činnosti. Uvítáme i videozáznamy, loga a výrobky místních značek. O historické cennosti nepřijdete, vytvoříme si jejich kopie a originály vám vrátíme.

Foto z výstavy: Tomáš Sysel

Ocelová města. První výstava v rekonstruovaném muzeu.

Datum: 22. 2. 2021

První etapa proměny Uhříněveského muzea je hotová, v galerii proto odstartovala online vernisáží první výstava, kterou můžete navštívit zatím jen virtuálně.