Vyšel letní zpravodaj

Titulní strana zpravodaje

Vyšel letní zpravodaj. Ve vašich poštovních schránkách se objeví do konce pracovního týdne, k přečtení je i v elektronické podobě. Na předních stranách časopisu najdete rozhovor s novým starostou, uvnitř čísla poslední díl k historii vlakové dopravy a plno dalších zpráv ze života v Praze 22.

Vyšel letní zpravodaj. Ve vašich poštovních schránkách se objeví do konce pracovního týdne, k přečtení je i v elektronické podobě.

Na předních stranách časopisu najdete rozhovor s novým starostou, uvnitř čísla poslední díl k historii vlakové dopravy, tentokrát věnovaný uhříněveskému nádraží, dozvíte se o nových možnostech nákupu od lokálních farmářů či bez obalu a nechybí plno anotací z obou našich základních škol a činnosti městské policie.

Datum vložení: 19. 7. 2021 10:25
Datum poslední aktualizace: 19. 7. 2021 10:28