Vyšel listopadový zpravodaj

logo

Ve vašich poštovních schránkách se objeví do konce týdne, k přečtení je i v elektronické podobě. Najdete v něm články o úklidu a čistotě obce, novinky z dopravy a o akci Milostivé léto, dvojrozhovor o pivovarnictví a ohlédnutí za kulturním podzimem.

UHŘÍNĚVESKÝ ZPRAVODAJ 11/2021 V PDF

Na předních stranách časopisu najdete dva souhrnné články. První o čistotě a úklidu v obci a ve druhém si můžete přečíst novinky ze čtyř oblastí dopravy. Na jedinečnou akci Milostivé léto, o prominutí dluhů u státu, upozorňuje nejen krátký článek, ale hlavně vložený leták. Dvojrozhovor se tentokrát vedl u piva a to nejen o vaření piva u nás, ale i v zahraničí. Formou fotogalerie jsme se ohlédli za kulturními akcemi na začátku podzimu a na poslední straně zveme na další - adventní.

Datum vložení: 2. 11. 2021 13:09
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2021 13:42