Vyšlo listopadové číslo zpravodaje

titulní obrázek

Vyšlo listopadové číslo zpravodaje. K dispozici je v elektronické podobě, v pondělí 2. listopadu se začne roznášet do schránek.

V listopadovém Zpravodaji se dozvíte, komu patřily, patří a budou patřit Rychety, čili historii vlastnických vztahů k areálu Rychety, kde se v minulosti konala většina větších kulturních akcí pořádaných MČ Praha 22.

Další zprávou z radnice je, že MČ Praha 22 uspěla s odvoláním proti další výstavbě společnosti Vivus.

V osvětovém článku „Jen hlupák se nikdy nemýlí“ dojdeme k závěru „že mít ve všem pravdu“ není ideální…

Přestože doba nepřeje společným akcím, tak jsme úspěšně za přísných hygienických opatření uspořádali několik setkání ať už sportovních, tak i společenských – Uhříněveský běh Prknovkou, světelný festival Rozsviť Uhříněves a i senioři si zacvičili.

V UZ najdete spoustu dalších informací i několik pozvánek na akce, které ale bohužel v toku času zhatil koronavirus – mějte na paměti, že nejaktuálnější informace ohledně dění v naší městské části najdete na webu.

No, a abyste se v záplavě informací neutopili, tak si přečtěte o novém jezírku ve Vivusu.

Hezké počtení v „karanténní“ době vám přeje redakce a nezapomeňte zdokonalit tělo i mysl… radí Fu-Lang.

UZ 11/2020 je ke stažení zde.

Datum vložení: 2. 11. 2020 14:12
Datum poslední aktualizace: 6. 11. 2020 10:58