Vyšlo říjnové číslo Uhříněveského zpravodaje

logo

Vyšlo říjnové číslo zpravodaje. K dispozici je v elektronické podobě, ve čtvrtek 1. října se začne roznášet do schránek.

Vyšlo říjnové číslo zpravodaje. K dispozici je v elektronické podobě, ve čtvrtek 1. října se začne roznášet do schránek.

Mezi hlavními tématy najdete článek o pozemku na okraji Uhříněveské obory, který MČ koupila a plánuje na něm vybudovat lesní školku a skautskou klubovnu, pokračuje finanční téma, tentokrát o investicích do cest pro pěší, cyklostezek a projektů na obnovu zeleně. S říjnem startuje druhý ročník participativního rozpočtu, ve zpravodaji tedy nechybí shrnutí minulého ročníku a nový harmonogram a článek o jednom z projektů - zakládání květnatých luk. V tématu participace se dozvíte o další fázi proměny náměstí Bratří Jandusů.

Dva články se věnují zdraví. Jeden informuje o terénních pracovnících, kteří budou poskytovat péči lidem s duševním onemocněním, druhý představuje MUDr. Mariana Levčíka, našeho nového kardiologa. Ohlédneme se také za největší letošní kulturní akcí Dnem draka a nechybí spousta pozvánek na akce plánované, které budou zřejmě zrušeny dříve, než dostanete časopis do schránky. Sledujte tedy aktualizované informace zde na webu a na Facebooku.

Datum vložení: 30. 9. 2020 14:00
Datum poslední aktualizace: 30. 9. 2020 15:07