Volný čas

UZ 03/2021 titulni strana

Vyšlo březnové číslo zpravodaje

Datum: 24. 2. 2021

Školství zůstalo hlavním tématem i v březnovém čísle. Tentokrát z pohledu kapacit. Přinášíme hned čtyři demografické prognózy, včetně rozhovoru s autorem první z nich a harmonogram realizace šesti školských zařízení, které jsou mezi investicemi MČ.

Foto z výstavy: Tomáš Sysel

Ocelová města. První výstava v rekonstruovaném muzeu.

Datum: 22. 2. 2021

První etapa proměny Uhříněveského muzea je hotová, v galerii proto odstartovala online vernisáží první výstava, kterou můžete navštívit zatím jen virtuálně.

foto tající Vodice

Vstup na zamrzlé vodní plochy je nebezpečný

Datum: 17. 2. 2021

Důrazně proto doporučujeme na bruslení rezignovat a nechat rybníky opět rybářům a otužilcům.

fotografie

Výsledky fotografické a literární soutěže

Datum: 1. 2. 2021

Na sklonku minulého roku probíhaly v naší MČ dvě soutěže pro naše žáky - literární a fotografická.

ilustrativní foto

Farmářské trhy se nekonají

Datum: 5. 1. 2021

V 5. stupni PES se středeční trhy na Novém náměstí nebudou konat.

titulni obrazek

Uhříněveský betlém ke stažení

Datum: 23. 12. 2020

Postavičky z Putování za Betlémem si můžete stáhnout a vytisknout na vlastní tiskárně na formát A4.

stojanky

Putování za Betlémem je ukončeno. Stojánky jsou k dispozici v OIC

Datum: 22. 12. 2020

Plastové stojánky i zbylé figurky jsou k dispozici v Otevřeném informačním centru.

Bezpečný internet

Kraje pro bezpečný internet 2020

Datum: 1. 10. 2020

I letos se žáci a studenti základních a středních škol v Praze mohou zapojit do soutěže s projektem Kraje pro bezpečný internet a vyhrát hodnotné ceny!