Vyšlo zářijové číslo Uhříněveského zpravodaje

Vyšlo zářijové číslo Uhříněveského zpravodaje 1

Dnes vychází zářijové vydání Uhříněveského zpravodaje. Zvýšili jsme náklad na 7000 ks, tzn. že do konce týdne by se měl objevit opravdu ve všech schránkách.

Hlavními tématy jsou představení studie spolkového domu v Hájku, rozhovor s Ing. arch. Zdeňkem Rudovským, ve kterém vysvětluje novou, progresivní metodu projektování BIM, která bude použita pro MŠ V Bytovkách, zamyšlení Štěpána Zmátla nad smyslem a účelností dotací. Dalším tématem je shrnutí historie nám. Bří. Jandusů. Toto náměstí čeká zásadní revitalizace a již brzy bude vypsána architektonická soutěž na řešení nejen samotného náměstí, ale i přilehlých lokalit tak, aby se mohlo stát opět významným centrem obce. Jaká je úloha samosprávy v zajišťování lékařské péče pro své obyvatele vysvětluje Kateřina Erbsová. A také vás pozveme na dvě ojedinělé kulturní akce: světelný festival Rozsviť Uhříněves a hudební festival Augrina Musica.

Najdete ho samozřejmě i na webu v elektronické  verzi.

Přejeme vám příjemné čtení.

Datum vložení: 1. 9. 2020 11:46
Datum poslední aktualizace: 1. 9. 2020 17:24