Ohlédnutí za akcí Ukliďme Česko

fotografie z akce

Byly odvezeny přes dvě tuny odpadků a 50 kusů pneumatik. Takhle uklizenou Prahu 22 jsme snad ještě neměli, kéž to vydrží co nejdéle. Děkujeme, že vám není lhostejné, kde a jak žijete.

Po Velikonocích skončil svoz odpadu z celé Prahy 22 v rámci akce Ukliďme Česko. Byly odvezeny přes dvě tuny odpadků a 50 kusů pneumatik. Moc děkujeme všem, kteří se zapojili i zaměstnancům úřadu za pomoc s odvozem odpadků a výdejem pytlů a rukavic.

Během akce Ukliďme Pitkovice se podařilo sesbírat kolem jedné tuny různorodého nepořádku. Tohoto množství se podařilo dosáhnout díky cca 80 účastníkům včetně ratolestí. Pro všechny účastníky byly připraveny odměny v Kavárničce u Růži a Cafe Pitkovice.

Takhle uklizenou Prahu 22 jsme snad ještě neměli, kéž to vydrží co nejdéle. Děkujeme, že vám není lhostejné, kde a jak žijete.
Datum vložení: 7. 4. 2021 18:26
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2021 18:34