Zdraví a sociální služby

Odešla kronikářka, patriotka a malířka Jarmila Čípová (87 let)

Datum: 25. 12. 2023

Zastupitelstvo městské části Praha 22 a Rada Městské části Praha 22 s velkým pohnutím vzaly na vědomí smutnou zprávu o tom, že se v sobotu 23. prosince 2023 zastavilo srdce uhříněveské občanky a patriotky paní Jarmily Čípové. Stalo se tak po krátkém, ale statečném boji s těžkou nemocí.

Získejte příspěvek na dětské kroužky

Datum: 29. 8. 2023

Od 28. srpna mohou rodiče žádat o příspěvek až 2000 Kč na dítě, ve formě voucherů na volnočasové aktivity dětí v programu Darujeme kroužky pod záštitou České rady dětí a mládeže.

Na památku záchranáře, radního a skvělého člověka, Aleše Bendy

Datum: 12. 12. 2022

V sobotu 10. prosince 2022 nás navždy opustil Aleš Benda. Bývalý radní pro zdravotnictví a sociální věci. Ředitel Ústavu metodiky první pomoci. Nezdolný záchranář, laskavý školitel, ale hlavně skvělý člověk.

Dluhové poradenství

Dluhové poradenství pro občany Prahy 22

Datum: 27. 1. 2022

MČ Praha 22 společně s organizací Cesta integrace bude poskytovat v rámci projektu Cesta z dluhů poradenství. Tato organizace připraví pro naše občany i oddlužení v rámci druhého ročník Milostivého léta, pomůže s insolvenčním řízením.
Začínáme v únoru 3.2. a 17.2. od 12:30 do 16:00 v OIC.

Soukromou ambulanci klinické logopedie nově povede PhDr. Kateřina Velemínská 1

Soukromou ambulanci klinické logopedie nově povede PhDr. Kateřina Velemínská

Datum: 30. 12. 2021

Soukromou ambulanci klinické logopedie v Uhřiněvsi přebírá po paní Mgr. Ireně Franče od nového roku 2022 paní PhDr. Kateřina Velemínská.

Když se trápí dítě v mém blízkém okolí – co dělat?

Datum: 23. 6. 2021

Rady nejen pro prázdniny získáte na www.linkabezpeci.cz