Investice a projekty

1. místo re:architekti

Architektonická soutěž na novou základní školu v Uhříněvsi má vítěze

Datum: 20. 7. 2021

Vítězem architektonické soutěže na novou základní školu v Uhříněvsi se stali re:architekti. Na druhém místě se umístil projekt SOA architekti a třetí místo obsadil návrh PROJEKTIL ARCHITEKTI. Gratulujeme.

ilustrace

Revitalizace okolí vlakového nádraží. Můžete se zapojit

Datum: 31. 5. 2021

Na urbanistickou podobu nejdůležitějšího dopravního uzlu Pražské integrované dopravy v městské části Praha 22 a jeho bezprostřední okolí bude vypsána architektonická soutěž se zapojením veřejnosti. Prosíme, zapojte se při přípravě požadavků a podkladů.

Realizováno bude 5 projektů z participativního rozpočtu 2021

Datum: 22. 4. 2021

V 2. ročníku Milionu pro Prahu 22 bude realizováno: Lepší a funkční hřiště v Hájku, Sběr odpadu z jedlých olejů a tuků, Vyhlídkové místo na valu Metrans, Hobby minigolf v Pitkovicích, Zážitková stezka pro bosé nohy v Pitkovicích

studie

Studie renovace Pitkovické hospody

Datum: 22. 8. 2020

Historické centrum Pitkovic - starou hospodu čeká zásadní proměna. Studie architekta Pavla Hodana se této lokalitě věnuje v počáteční studii.

Polyfunkční dům Pitkovice 1

Polyfunkční dům Pitkovice

Datum: 9. 7. 2020

Rada schválila vypsání veřejné zakázky na zhotovitele. Souběžně s tendrem probíhat společné územní a stavební řízení. Předpokládaný termín vydání stavebního povolení je na přelomu srpna a září.