Praha 22 nabízí dotované obědy

Městská část Praha 22 ve spolupráci se školní jídelnou připravila pro děti a také pro rodiče, kteří jsou nuceni po dobu zavření škol zůstat doma se svými dětmi, nabídku obědů za zvýhodněnou cenu.

Uvědomujeme si, jak je tato doba těžká pro rodiče, kteří jsou nuceni často zvládat nejen svoji práci, ale dělat doma i práci učitelů, vychovatelů a paní kuchařek. Abychom jim alespoň nějak ulevili, od 14. dubna zavádíme možnost objednání obědů ze školní jídelny za zvýhodněné ceny.

Městská část Praha 22 ve spolupráci se školní jídelnou připravila pro děti a také pro rodiče, kteří jsou nuceni po dobu zavření škol zůstat doma se svými dětmi, nabídku obědů za zvýhodněnou cenu. Dotovaná cena je 35 Kč/oběd včetně krabičky. Tato nabídka platí od 14. dubna, objednávat je možné již nyní. Na jedno dítě registrované v objednávkovém systému si lze objednat ještě jeden oběd pro rodiče za zvýhodněnou cenu. Třetí a další oběd je za stejnou cenu jako pro ostatní strávníky, tedy za 65 Kč. Nebude rozlišována velikost obědů, bude jednotná dospělá porce i pro dítě.

Výdej krabiček bude z okénka školní jídelny na Novém náměstí po předchozím objednání jídla. Zajištěna je i možnost vyzvednutí čipů, které si děti nechaly v šatnách základních škol.

V současné době připravujeme i rozvoz obědů za zvýhodněnou cenu pro seniory nad 65 let a pracovníky IZS.

Datum vložení: 7. 4. 2020 14:42
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2020 14:44