Zdraví a sociální služby

Obec přátelská seniorům 2020 – máme druhé místo

Datum: 9. 6. 2020

V soutěži, kterou již několik let pořádá MPSV jsme obsadili druhé dělené místo s obcí Ostrov nad Ohří.

Koronavirus - důležité kontakty

Datum: 16. 3. 2020

Informační a krizové linky, speciální webové stránky

Chcete kardiologii v Uhříněvsi? Kontaktujte svoji zdravotní pojišťovnu

Datum: 16. 1. 2020

S kardiologem MUDr. Marianem Levčíkem odmítají uzavřít zdravotní pojišťovny smlouvu. Přesto, že objednací lhůty odborníků v okolí jsou několikaměsíční. Pokud chcete kardiologii v Uhříněvsi, napište o ni své pojišťovně. Děkujeme za pomoc.

Od ledna 2020 městská část rozšiřuje občanské poradny

Datum: 29. 11. 2019

Ke stávajícím šesti občanským poradnám přibudou dvě nové občanské poradny. Jednou z nich je velice potřebná PORADNA PRO NEFORMÁLNĚ (RODINNÉ) PEČUJÍCÍ.

Společná pomoc rodinám v bytové nouzi. Praha 22 je součástí

Datum: 15. 10. 2019

Hlavní město Praha a městské části Praha 1, 7, 10 a 22 se podpisem Memoranda zavázaly, že budou společnými silami řešit bytovou nouzi rodin na svých územích. Cílem je zajistit, aby žádné z pražských dětí nežilo na ubytovně, a spolupracovat na vytvoření integrovaného systému pomoci rodinám v bytové nouzi.

mapa ordinace

Od října má naše městská část novou dětskou lékařku

Datum: 27. 9. 2019

Pediatrická ordinace se nachází v ulici Ke Kříži ve stejném bloku, jako jsou další v nedávné době otevřené praxe (gynekologie, praktický lékař). V brzké době zde přibude ještě kardiolog. Velkou výhodou tohoto umístění je malá vzdálenost od Lékařského domu, kde jsou další ordinace, laboratoř a také lékárna.