Občanské sdružení SPORTCENTRUM Uhříněves

Občanské sdružení SPORTCENTRUM Uhříněves jako nezisková organizace bylo zaregistrováno na MV v březnu 2013 a vzniklo jako nástupnická organizace za tenisový oddíl TJ Uhříněves, který ukončil svojí činnost v lednu téhož roku.

Občanské sdružení SPORTCENTRUM Uhříněves jako nezisková organizace bylo zaregistrováno na MV v březnu 2013 a vzniklo jako nástupnická organizace za tenisový oddíl TJ Uhříněves, který ukončil svojí činnost v lednu téhož roku.

Činnost občanského sdružení je zaměřena především na podporu rozvoje tenisu u dětí všech věkových kategorií.
V současné době registrujeme 89 dětí všech věkových kategorií, tj. od předškolních až po dorosteneckou kategorii.

Hlavní činnosti a aktivity občanského sdružení SPORTCENTRUM Uhříněves :
- pravidelná výuka tenisu s profesionálními trenéry
- pořádání tenisových a badmintonových turnajů
- účast tenisových družstev v mistrovských soutěžích pořádaných pražským tenisovým svazem
- pořádání příměstských kempů v prázdninových měsících pro mládež
- pořádání týdenního mimopražského soustředění v prázdninových měsících pro mládež se zaměřením na hraní tenisu
- organizace Dětské dne zaměřeného na sportovní aktivity dětí
- účast dětí na individuálních tenisových turnajích pořádaných PTS

Případné bližší informace o činnosti sdružení je možné získat na tel.: 602 580 445, p. Moravec M.

ilustrační foto SPORTCENTRUM Uhříněves

Datum vložení: 31. 3. 2014 11:56