Tenisová škola Fuxa-Slavětínský

Individuální i skupinové lekce. Všechny věkové i výkonnostní kategorie. Funguje v Uhříněvsi a Nedvězí.

Tenisová Škola Fuxa-Slavětínský

NAUČÍME VÁS I VAŠE DĚTI hrát TENIS

Individuální i skupinové lekce.

Všechny věkové i výkonnostní kategorie.

Máme dvě tréninková centra!

Trénujeme

Individuálně

Trénink dle individuální potřeby každého hráče, staršího 6 let, s cílem zvládnout a zdokonalit tenisovou techniku i taktiku. Individuální trénink je vhodné kombinovat se skupinovým. Vhodný pro budoucí závodní hráče, nebo pro všechny kteří se chtějí zdokonalit.

Skupinově

Skupinový trénink probíhá ve skupince 2-4 dětí, ve věku 5-18 let. Určen je pro začátečníky i pokročilé.

Trénink je zaměřen na nácvik a zdokonalování tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry a rozvoj pohybových dovedností nutných pro tenis. Výhodou je možnost trénování cvičných zápasů.

Tenisová Akademie

Naším dalším cílem je vychovávat hráče pro závodní hraní. Děti mohou hrát zápasy už od 6 let, od kategorie minitenis, přes kategorii babytenis (8-9let) a navázat na další kategorie ml. žáci, st. žáci, dorost a dospělí. Své svěřence doprovázíme na veškerá důležitá utkání a jsme pro ně určitým stylem mentory. Pro případné talenty a hráče, kteří tenis chtějí hrát závodně máme připravený oficiální tým.

Osobní tenisový trenér - Tuto službu nově zavádíme. Náš trenér může po domluvě přijet kamkoliv po Praze a odtrénuje s Vámi trénink dle libosti.

Tenisové kempy a soustředění- Pro naše mladé svěřence pravidelně pořádáme příměstské kempy a soustředění. Vaše děti budou celý den na vzduchu a s pohybem.

Tenisová školička- Tento trénink je vhodný pro ty nejmenší - spíše  kroužek. Děti se zde naučí pohybovým dovednostem a základům tenisu. Trénink je kombinovaný s různými tenisovými hrami a nácvikem úderů. Skupinka 5-8 dětí.

Naši trenéři

Všichni naši trenéři jsou profesionálové ve svém oboru. Naši svěřenci jsou vedeni  závodními hráči a trenéry, držiteli licence Českého tenisového svazu. Naši trenéři se specializují na  trénování dospělých i dětí, na skupinové i individuální lekce a na závodní i rekreační tenis.

Karel Fuxa
Jakub Slavětínský