Běžecká škola – dočasně pozastavena

Kdy: 3. 11. 2020 18:00 - 20:00

Kde: Ulice Přátelství na parkovišti ZŠ Jandusů pod kostelem Všech svatých.

Běžecká škola je z důvodu pandemie nemoci covid-19 dočasně pozastavena. O obnovení budete zavčas informováni.

Sraz účastníků bude v ulici Přátelství na parkovišti ZŠ Jandusů pod kostelem Všech svatých.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (běh, nohejbal)

Běžecká škola je z důvodu pandemie nemoci covid-19 dočasně pozastavena. O obnovení budete zavčas informováni.

Sraz účastníků bude v ulici Přátelství na parkovišti ZŠ Jandusů pod kostelem Všech svatých.

Sportovní projekt městské části Prahy 22 - běžecká škola pro každého zcela zdarma. Pravidelné společné výběhy, tréninkové konzultace i nové běžecké trasy. Tréninková dětská skupina. Vše pod vedením atletického trenéra a zkušených běžeckých instruktorů. Zajištění úschovy a hlídání věcí, pitný režim. Neběhejte už sami…

Běžecká škola

Adresa místa konání