Den uhříněveského draka

Kdy: 29. 8. 2020 10:00 - 22:00

Kde: Skatepark při ulici Podleská

Uhříněveský festival bude plný aktivit pro děti i dospělé. Zábavný program bude postupně zveřejňován.

Typ akce: hudba (koncert)
Bezbariérový vstup na akci Akce je vhodná pro děti

VÝZVY K ÚČASTI

Chcete dračí dech?
Přihlaste se do soutěže v ochutnávání chilli papriček do 31. 7. na e-mailu: pavel.veverka@praha22.cz

Myslíte, že porazíte draka?
Zápas s drakem vyhraje jen jedna pětičlenná skupina, která prokáže svou hbitost, odvahu, postřeh, rychlost a důvtip. Přihlásit se může každý, v jehož družstvu bude nadpoloviční většina zletilých souputníků. Vedoucí týmů, hlaste se do 31. 7. na e-mailu: pavel.veverka@praha22.cz

Připojte se!
Rádi byste na tomto dni měli svůj stánek, či byste chtěli jakkoliv obohatit program? Hlaste se také!

Uhříněveský festival se bude konat v sobotu 29. srpna 2020. Celá akce proběhne v areálu bývalého skateparku a v přilehlých oblastech. Program bude plný aktivit pro děti i dospělé. Dračí nálada se ponese od desáté dopolední do desáté večerní a každý si najde svoji notu či dobrotu k jídlu i pití. Zábavný program bude postupně zveřejňován.

plakát

Adresa místa konání