Halloweenský lampionový průvod

Kdy: 5. 11. 2022 17:00

Kde: Pitkovice

plakát

Všechny zveme na tradiční lampionový průvod v Pitkovicích. Děti v tematických halloweenských maskách vítány. Nebude chybět ani stezka odvahy v parku, opékání buřtíků a svařáček na zahřátí. Nezapomeňte na náš sousedský stůl a přineste něco dobrého.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Všechny zveme na tradiční lampionový průvod u nás v Pitkovicích, který se bude konat už 5. 11. 2022 od 17h. Sraz v 16.45 v ulici Strakošová mezi domy 199 a 198 (jako obvykle).

Děti v tematických halloweenských maskách vítány a kdo bude mít zájem a chce být "ještě víc strašidelný" od 13h do 16h bude probíhat halloweenské malování na obličej pro děti (info upřesníme).
Nebude chybět ani stezka odvahy v parku, opékání buřtíků a svařáček na zahřátí.

📌Nezapomeňte na náš sousedský stůl a přineste něco dobrého pro dětičky🍪🥮.

Těšíme se na vás😀

Může jít o obrázek text, kde se píše Halloweensky lampionovy privod sobota 5. listopadu 2022 od 17.00 hod. sraz v ul. Strakošová, Pitkovice (viz mapka) Program: .tematické kostymy pro deti vítány .stezka odvahy V pitkovickém parku •opékání burtu a svarák/pivko V cíli sousedsky stul STARTI nasepitkovice@gmail.com www.facebook.com/nasepitkovice Naše Piłkovice MESTSKÁ ČÁST PRAHA 22 UHRÍNÉVES PITKOVICE PITKOVICE

Adresa místa konání

Pitkovice, prostranství mezi ulicemi K Dálnici a Čirůvková, Praha, 10400