Informační kontejner IPR Praha

Kdy: 23. 5. 2018 12:00 - 20:00

Kde: Nové nám. Uhříněves

V průběhu května a června bude IPR Praha podnikat informační tour po nejrůznějších pražských lokalitách. Kontejner navštíví celkem sedmnáct míst od Anděla přes Palmovku až po Uhříněves. Na každém stanovišti se zdrží dva dny, během nichž budou pracovníci IPR Praha připraveni odpovídat na otázky místních obyvatel.

Typ akce: ostatní (přednáška)

V průběhu května a června bude IPR Praha podnikat informační tour po nejrůznějších pražských lokalitách. Kontejner navštíví celkem sedmnáct míst od Anděla přes Palmovku až po Uhříněves. Na každém stanovišti se zdrží dva dny, během nichž budou pracovníci IPR Praha připraveni odpovídat na otázky místních obyvatel.

Více informací: mestska-cast/aktualni-zpravodajstvi/metropolitni-plan-jak-se-seznamit-2961cs.html

Adresa místa konání

Nové nám. Uhříněves, Praha, 10400