Představení v divadle

Kdy: 2. 12. 2018 19:30 - 21:00

Kde: Divadlo U22

www.divadlou22.cz

Typ akce: divadlo (ostatní)

pondělí 12. 11. 2018 v 19:30 hodin DIVADLO: MOJE TANGO

tangoDIVADLO: MOJE TANGO   VSTUPENKY ON - LINE
Divadlo Studio DVA
autor: Ron Hutchinson
režie: Šimon Caban a Darina Abrahámová
hrají: Jitka Schneiderová, Roman Zach a Karel Mařík
Virginie se musí rozhodnout, zda zůstane v pohodlí a bezpečí svého středostavovského britského života, nebo zariskuje a opustí všechno, co zná, nasedne do letadla, odcestuje dvanáct tisíc kilometrů do Buenos Aires a naučí se tango. Někdy musíte následovat vaše nohy. A někdy vaše srdce, abyste zvládli nové kroky svého života. Živá hudba, vášnivý tanec a svůdné, hledající a sebevědomé rytmy, které mohou vše změnit.
Vstupné 390 Kč
Vstupenky v prodeji na pokladně Divadla U22 a na portálu www.ticketportal.cz

milenamaproblemDIVADLO: MILENA MÁ PROBLÉM  VSTUPENKY ON - LINE
režie: Šárka Vaculíková
hudební doprovod: Jan Šikl
hraje: Šárka Vaculíková
Hravé, dravé ale i vážné a především vtipné představení. Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich. Všem mužům (těm co doma uklízí i těm, co neuklízí)… Zkrátka všem, co se chtějí pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl Oscar Wilde: „Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně...“
Čtyři hlasy, čtyři ženy, čtyři životní zkušenosti a jedna nevěsta v den svatby.Co všechno může v jedné vteřině nevěstě problesknout hlavou než řekne své „ano“? A nezmění to nějak její rozhodnutí? Co když řekne nakonec „ne“? Jak se mladá dívka vypořádá s ženskou úlohou v manželství? Být vdanou ženou… ženou v domácnosti! Vařit, prát, žehlit, uklízet, mýt podlahy, mýt záchod?! Opravdu tohle chce? Ještě se může rozhodnout jinak!
Zkrátka Milena se vdává a vše se zdá být jiné než si představovala…
Vstupné 280 Kč
Vstupenky v prodeji na pokladně Divadla U22 a na portálu www.ticketportal.cz

neděle 2. 12. 2018 v 19:30 hodin DIVADLO: VŠE O MUŽÍCH

597904-img-tipDIVADLO: VŠE O MUŽÍCH   VSTUPENKY ON - LINE
Studio DVA divadlo
autor: Miro Gavran
režie: Jana Janěková
Hrají: Maroš Kramár, Filip Blažek, Michal Slaný
Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí. A jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem. Trojice herců převede, že i muži mají své dny, že dokážou být upřímní, čestní, panovační, egocentričtí, metrosexuální... A zábavní.
Vstupné 550 Kč (balkon 500 Kč)
Vstupenky v prodeji na pokladně Divadla U22 a na portálu www.ticketportal.cz

středa 19. 12. 2018 v 19:30 hodin DIVADLO: DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

dokud nas milenky nerozdeli webDIVADLO: DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ   VSTUPENKY ON - LINE
Agentura Pantheon
autor: Eric Assous
režie: Michaela Doleželová
hrají: Veronika Freimanová, Vladimír Kratina, Jana Bernášová, Kateřina Lojdová, Luděk Nešleha
Brilantní situační komedie plná zvratů a záměn o tom, kolik milenek je zapotřebí ke zkáze jednoho dlouholetého manželství.
Rosalie a Francis rekapitulují svůj dosavadní manželský život. A určitě by se shodli, že mají šťastné manželství, kdyby se právě neprovalilo, že Francis žije dvojí život. Má totiž milenku! A přes nenadálé snahy ukončit svůj románek a zachránit rodinu, kolem něj vylézají navenek další a další milostné aférky. Celá rodina se ocitá v komickém zmatku, Rosalie vrací odvetný úder, dceři se za podivných okolností hroutí manželství a další postavy celý děj ještě dál humorně zamotávají.
Vstupné 390 Kč
Vstupenky v prodeji na pokladně Divadla U22 a na portálu www.ticketportal.cz