UHŘÍNĚFEST - Městské slavnosti

Kdy: 14. 9. 2024 14:00

Kde: Areál Rychety - K Dálnici 1138/57a

plakát

Slavnosti Prahy 22 opět s atraktivními hosty. Vystoupí O5 a Radeček, Olga Lounová s kapelou, Rangers-Plavci, Light & Love a naše místní duo KristaLin spolu s bubeníkem Tokhim. Moderovat bude Pavel Cejnar. Začínáme na Rychetách ve 14 hodin.

Typ akce: hudba (koncert)

HLAVNÍ PROGRAM

Rangers-Plavci

Olga Lounová

Olga Lounová

KristaLin & Tokhi

KristaLinTokhi

Light & Love

O5 a Radeček

O5 a Radeček (Foto Ondřej Pýcha)

DJ Pavel Cejnar

Pavel Cejnar (Zdroj: Facebook)

MODERÁTOR: PAVEL CEJNAR

DOPROVODNÝ PROGRAM, OBČERSTVENÍ.

charita

Traumata paní Jany pochází z dětství, kdy ji zneužíval vlastní otec za přihlížení matky a systém ji stále do nefunkční rodiny vracel. V 10 letech v beznaději spolykala léky, které zapila alkoholem a byla deset dní v kómatu. Až poté byla umístěna do dětského domova, na který vzpomíná jako na nejkrásnější období svého života.

Otec byl odsouzen na 8 let vězení, matka vyšla s podmínkou a dodnes ji dává za vinu rozbití rodiny. Po dosažení plnoletosti a odchodu z dětského domova si vzala do péče svoji mladší sestru. Měla výčitky, že díky ní musela být také v domově, přesto, že ji zachránila před stejným utrpením.

Nyní, ve středním věku, kvůli depresím a velmi špatnému zdravotnímu stavu, není schopna chodit do zaměstnání, je invalidní a podstupuje terapie pro zlepšení psychického stavu.

Pořádá MČ Praha 22. V areálu a okolí nebude možné parkování. Změna programu vyhrazena.

DĚKUJEME ZA PODPORU

logo Kolektory Prahawww.kolektory.cz