Ukliďme Česko. Poděkujme přírodě

Kdy: 22. 3. 2021 8:00 – 1. 4. 2021 23:59

Kde: Praha 22

Ukliďme si do Velikonoc svoje okolí a poděkujme přírodě. MČ Praha se zapojila opět opět zapojila do projektu Ukliďme Česko. V současné době není hromadné uklízení možné, zvolili jsme proto distanční variantu hromadného úklidu.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

Příroda je posledním místem, kam můžeme. Nyní přeplněné, ale přesto posvátné místo, kde relaxujeme, kde se nabíjíme energií. Ne všichni si jí ale váží tak, jak si zaslouží. Jistě jste i vy na procházkách zaznamenali zvýšený počet odpadků po zimě.

Poděkujte s námi přírodě a udělejme si hezčí místo pro život. Od pondělí 22. 3. si můžete v Otevřeném informačním centru na Novém náměstí vyzvednout pytel a rukavice a na rodinné procházce se kromě relaxace zapojit i do úklidu svého okolí.

Svoz odpadků bude zajištěn Městskou částí Praha 22 a to v týdnu od 25. 3 do 1. 4. Svozová místa jsou vyznačena v mapě, pokud najdete černou skládku, či objemný odpad, který neunesete, nahlaste ji organizátorům úklidu na katerina.erbsova@praha22.cz. Budeme rádi za vaše reporty a fotografie z úklidu.

Mapa svozových míst

Na akci se můžete přihlašovat také na uklidmecesko.cz. Děkujeme, že se staráte o své okolí.

Adresa místa konání

Praha 22, Praha