Sídliště Vivus - otevřeno nové hřiště na míčové hry

Za účasti jednatele společnosti Vivus Ing. Jiřího Pelnáře bylo MČ Praha 22 oficiálně předáno krásné nové hřiště v proluce za Billou.

Za městskou část hřiště převzali starosta Tomáš Kaněra a radní Martin Turnovský.

Hřiště má speciální měkký povrch, vhodný pro rychlé sporty, ale třeba také pro hry dětí ze školky. Je vybaveno brankami, koši a čarami pro různé typy míčových her (fotbal, tenis, basketbal...). Po zapůjčení sítě a záchytných sloupů ho lze využít i pro volejbal či nohejbal (zápůjčku lze vyřídit v Otevřeném informačním centru na radnici na Novém náměstí). Díky stupňovým lavičkám může hru sledovat i poměrně hojné publikum.

Prosíme všechny návštěvníky, aby dodržovali návštěvní řád, aby bylo možné hřiště co nejdéle naplno využívat. Děkujeme!
Datum vložení: 26. 4. 2023 20:23
Datum poslední aktualizace: 26. 4. 2023 20:27