Workshop/seminář Grafomotorika – rozvoj grafomotorických dovedností v předškolním a mladším školním věku

Úterý 6. října 2020 od 9.00 do 13.00

Pozvánka na workshop/seminář
Grafomotorika – rozvoj grafomotorických dovedností v předškolním a mladším školním věku

Cílová skupina: učitelé MŠ, učitelé I. st. ZŠ SO Praha 22, asistenti pedagoga

Kdy: v úterý 6. října 2020 od 9.00 do 13.00

Kde:v budově ÚMČ Praha 22, Nové náměstí 1250 v zasedací místnosti ve III. patře

Téma:
Vzdělávací program je zaměřen na:
• problematiku grafomotorických obtíží a rozvoj grafomotorických dovedností u dětí předškolního a mladšího školního věku,
• problematiku laterality a problémy, související s překříženou lateralitou.

Účastníci získají teoretické znalosti a praktické dovednosti např. k vyvození správných úchopů, náprav chyb v psaní, nácvik odstraňování grafomotorických obtíží. apod.
Účastníci semináře obdrží osvědčení o akreditovaném průběžném vzdělávání.

Workshop povede:
Mgr. Zuzana Pavelová speciální pedagožka, která se celý život věnuje výchově a vzdělávání dětí s různými obtížemi v psychomotorickém vývoji. Pracuje ve speciálně pedagogickém centru a pedagogicko-psychologické poradně, kde provádí speciálně pedagogickou diagnostiku a terapii dětí. Pomáhá při výchově dětí, rodičů a vztahům mezi nimi. Dále pracuje jako metodik speciálně pedagogických center pro Národní ústav pro vzdělání ČR. 25 let přednáší odborné pedagogické a rodičovské veřejnosti po celé České republice. Jejím působištěm je Opava. Upozornění: Pokud by epidemiologická situace v souvislosti s výskytem Covid-19 neumožňovala konání semináře, budou účastníci včas informováni.

Grafomotorika

POZVANKA_WS_GRAFOMOTORIKA_10062020.pdf