Architektonická procházka po náměstí Bratří Jandusů

Kdy: 11. 8. 2020 17:00 - 18:00

Kde: nám. Bratří Jandusů, u sochy sv. Jana Nepomuckého

Projděte se s námi historickým centrem obce a zapojte se do jeho revitalizace. Získané poznatky poslouží soutěžícím architektům.

Typ akce: ostatní (prezentace)

Projděte se s námi po náměstí Bratří Jandusů a zapojte se do jeho revitalizace. Naše pozvání na procházku historií, současností i budoucností přijali zdejší obyvatelé, městský architekt, zástupci místní samosprávy a příslušných odborů úřadu MČ a také organizátoři chystané architektonické soutěže.

Pokračujeme v další z akcí, která umožní všem společně lépe pochopit problémy, které trápí historické centrum obce, jako je např. parkování, bezpečnost, nebo naopak možné výzvy, jako je zpřístupnění nábřeží či rozšíření míst pro relaxaci.

Máte otázky, nebo vlastní podněty ke změnám? Přijďte se podělit o vaše nápady s ostatními. Získané poznatky poslouží soutěžícím architektům jako vodítko pro správné uchopení tohoto cenného území.

Těšíme se na vás.

Adresa místa konání