Dětský knižní swap

Kdy: 15. 6. 2022 16:00 - 18:00

Kde: Muzeum Uhříněves

plakat

Pokud Vaše děti mají knihy, časopisy či drobné stolní hry, které již nečtou/nehrají a naopak by jim udělaly radost jiné, pak určitě doražte před Muzeum Uhříněves. Budeme mít pro Vás připraven prostor pro dětský swap, jehož součástí bude také výtvarná dílnička, kde si děti vyrobí svou záložku.

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy (výstava knih)
Máme překvapen! Když vše vyjde, přijede představit svou knihu dětská autorka Dagmar Dolejšková, která knihu Žaludáček vydala prostřednictvím crowdfundingu. Kniha vznikla za podpory autorčiných žáků, kteří sami žaludáčky vyráběli a tak se zrodil nápad, vše uchovat i s jejich příběhy v podobě knihy.

plakat

Zveme všechny děti a rodiče na akci Dětský knižní swap podporující čtenářskou gramotnost, který se uskuteční 15. 6 .2022 (středa) od 16:00-18:00 před Muzeem Uhříněvěs.

Akci pořádá Benedi 22 z.s. ve spolupráci s Městskou knihovnou Prahy 22.

Pokud Vaše děti mají knihy, časopisy či drobné stolní hry, které již nečtou/nehrají a naopak by jim udělaly radost jiné, pak určitě doražte před Muzeum Uhříněves. Budeme mít pro Vás připraven prostor pro dětský swap, jehož součástí bude také výtvarná dílnička, kde si děti vyrobí svou záložku a mohou si s námi vyplnit pracovní listy rozvíjející nejen čtenářskou gramotnost. Pro děti budou připraveny drobné odměny a doufáme, že celou akcí potěšíme jejich čtenářského ducha :)

Pokud nám nebude přát počasí, přesuneme se do knihovny.
Těšíme se na Vás!

Adresa místa konání