Kontejnery! (Den architektury)

Kdy: 6. 10. 2019 14:00 - 16:45

Kde: Nové nám. Uhříněves

Vypravujeme speciální autobus s tématem globální logistika.

Typ akce: ostatní (přednáška)

Projížďky budou pro velký zájem dvě ve 14.00 a cca 15.30. Na druhou projížďku bude navazovat přednáška v muzeu v cca 16.45.

REZERVACE UKONČENA. Zájem o projížďku po krajinách logistiky nás opravdu zaskočil, druhý autobus se naplnil takřka okamžitě. V tuto chvíli musíme nové zájemce bohužel psát už jen na seznam náhradníků. Prosíme všechny, kteří si svá místa rezervovali a z jakéhokoli důvodu nebudou moct jet s námi, ať nám dají co nejdříve vědět. Instrukce s časy a odjezdy autobusů ještě zveřejníme tady a pošleme všem přihlášeným mailem. Díky moc všem!

Vypravujeme speciální autobus s tématem globální logistika.

První zastávkou budou vesnice u D1, obklopené logistickými parky. Od bývalého starosty Dobřejovic si poslechneme, jak probíhal marný boj obce s developerem, který mezi jejich obcí a dálnicí staví retailové centrum o velikosti devíti Václavských náměstí.

Potom se projedeme největším kontejnerovým překladištěm ve střední Evropě a jízdu zakončíme v Uhříněveském muzeu, kde nás architekti a autoři výstavy Krajiny logistiky během krátké přednášky seznámí se svým projektem.

Fanoušci seriálu Šumná města určitě ocení, že průvodce nám bude dělat herec Národního divadla moravskoslezského Tomáš Jirman, kterého můžete znát právě z několika dílů populárního seriálu.

Areálem Metransu nás provede jednatel společnosti, pan Martin Hořínek.

Občerstvení během jízdy je zajištěno.

REZERVACE UKONČENA!

Děkujeme za pochopení.