Setkání s občany nad projektem MŠ V Bytovkách

Kdy: 6. 4. 2019 14:00 - 16:00

Kde: specifikováno v textu

Naše MČ musí v krátkodobém horizontu vyřešit nedostatečné kapacity mateřského školství. Občané by se měli seznámit s architektem vítězného projektu, který jim představí své řešení. Dále budou probíhat připomínky k projektu i celé lokalitě. Společně s novým městským architektem se budou řešit také širší vztahy, dopravní situace, parkování, zeleň atd.

Typ akce: ostatní (prezentace)

plakat

Naše MČ musí v krátkodobém horizontu vyřešit nedostatečné kapacity mateřského školství. Občané by se měli seznámit s architektem vítězného projektu, který jim představí své řešení. Dále budou probíhat připomínky k projektu i celé lokalitě. Společně s novým městským architektem se budou řešit také širší vztahy, dopravní situace, parkování, zeleň atd.

V dubnu a květnu MČ Praha 22 naplánovala sérii setkání s občany nad záměry a projekty, které nás v příštích letech čekají.

Cílem těchto participačních schůzek je zapojit do plánování veřejného prostoru a rozhodování o něm více stran. Zapojením zastupitelů, občanů, zaměstnanců radnice a podnikatelů hned na počátku záměrů můžeme dosáhnout lepších a rychlejších výsledků.

Kam můžete přijít ještě diskutovat?
● 25. 4. Skatepark
● 18. 5. Horácká stezka