Uhříněveský zpravodaj 4/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,19 MB)

Dnes je středa, 24. 4. 2019, 5:51:21

Dnes je 24.4.2019

Svátek má Jiří

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek

Zítra má svátek Marek

24. 4. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, na východě až zataženo a ojediněle přeháňky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Setkání s občany nad projektem MŠ V Bytovkách

Naše MČ musí v krátkodobém horizontu vyřešit nedostatečné kapacity mateřského školství. Občané by se měli seznámit s architektem vítězného projektu, který jim představí své řešení. Dále budou probíhat připomínky k projektu i celé lokalitě. Společně s novým městským architektem se budou řešit také širší vztahy, dopravní situace, parkování, zeleň atd.

Datum konání: 6. 4. 2019 začátek od 14:00, délka 120 minut

Místo konání: specifikováno v textu, 10400 Praha

Typ akce: ostatní

Organizátor: Městská část Prahy 22

Doba trvání: 120 minut

plakat

Naše MČ musí v krátkodobém horizontu vyřešit nedostatečné kapacity mateřského školství. Občané by se měli seznámit s architektem vítězného projektu, který jim představí své řešení. Dále budou probíhat připomínky k projektu i celé lokalitě. Společně s novým městským architektem se budou řešit také širší vztahy, dopravní situace, parkování, zeleň atd.

V dubnu a květnu MČ Praha 22 naplánovala sérii setkání s občany nad záměry a projekty, které nás v příštích letech čekají.

Cílem těchto participačních schůzek je zapojit do plánování veřejného prostoru a rozhodování o něm více stran. Zapojením zastupitelů, občanů, zaměstnanců radnice a podnikatelů hned na počátku záměrů můžeme dosáhnout lepších a rychlejších výsledků.

Kam můžete přijít ještě diskutovat?
● 25. 4. Skatepark
● 18. 5. Horácká stezka