V září světlušky září

Kdy: 8. 9. 2020 8:00 - 17:00

Kde: Uhříněves

Nákupem propagačních předmětů můžete podpořit zrakově postižené děti a dospělé. Pořádá Nadační fond Českého rozhlasu.

Typ akce: ostatní (akce zdravotně postižených)
Pomozte našim dobrovolníkům rozsvítit životy nevidomých

Tisíce náctiletých dobrovolníků vyrazí během Sbírkových dní Světlušky od 7. do 11. září 2020 do desítek lokalit po celém Česku. Stejně jako každý rok podpoří prodejem propagačních předmětů zrakově postižené děti a dospělé.

Nestihnete nás osobně? Pomáhat můžete i kliknutím

Rádi byste pomohli Světlušce, ale není možnost, jak si naše dobrovolníky osobně odchytit v ulicích? Na webových stránkách www.svetluska.net připravena dárcovská brána, kde můžete velice rychle ze svého mobilního telefonu či počítače přispět online platební kartou nebo převodem z účtu. Dočtete se zde také o příbězích lidí s těžkým zrakovým postižením, kterým Světluška pomáhá. Rozsvítit to s námi můžete i odesláním jednorázové dárcovské SMS ve tvaru DMS SVETLUSKA 60 na číslo 87777, anebo Světlušku podporovat pravidelně odesláním dárcovské SMS ve tvaru DMS TRV SVETLUSKA 60.

Adresa místa konání

Uhříněves, Nové náměstí