Uhříněveský zpravodaj - leden 2020 (Strategický plán)

Online dotazník

Interaktivní mapa - odkaz otevře nové okno

Dnes je neděle, 26. 1. 2020, 8:56:56

Dnes je 26.1.2020

Svátek má Zora

Zítra má svátek Ingrid

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti

26. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Veřejná prezentace studie Horácké stezky

Nová studie tzv. Horácké stezky bude představena na spojeném jednání komise dopravy a komise výstavby a územního plánování, které bude mít charakter veřejné prezentace záměru.

Datum konání: 21. 1. 2020 začátek od 18:00, délka 120 minut

Místo konání: Muzeum, Nové náměstí 1251, 104 00 Praha 10 – Uhříněves

Typ akce: ostatní

Organizátor: Městská část Prahy 22

Doba trvání: 120 minut

plakat

Nová podoba tzv. Horácké stezky má už jasné kontury - tedy alespoň na papíru ve formě studie. Dne 21. ledna proběhne od 18:00 v Uhříněveském muzeu spojené jednání komise dopravy a komise výstavby a územního plánování, které bude mít charakter veřejné prezentace záměru. Projektanti ze společnosti PROMIKA představí upravené trasování Horácké stezky, budoucí napojení na tuto komunikaci, navrhovaný profil, ale také předpokládané intenzity dopravy.

Zpracovaná studie se co nejvíce snažila zohlednit připomínky, které zazněly během květnové procházky budoucím trasováním Horácké stezky. Pokud bude nové řešení komunikačního propojení odsouhlaseno, bude nutné zažádat o změnu územního plánu, jelikož v některých úsecích je komunikace navrhována mimo platný územní plán.

Pokud máte zájem, přijďte se seznámit se studií. Během jednání bude prostor pro diskuzi.

Vytvořeno: 7. 1. 2020
Poslední aktualizace: 10. 1. 2020 11:59