Veřejná prezentace studie Horácké stezky

Kdy: 21. 1. 2020 18:00 - 20:00

Kde: Muzeum

Nová studie tzv. Horácké stezky bude představena na spojeném jednání komise dopravy a komise výstavby a územního plánování, které bude mít charakter veřejné prezentace záměru.

Typ akce: ostatní (prezentace)

plakat

Nová podoba tzv. Horácké stezky má už jasné kontury - tedy alespoň na papíru ve formě studie. Dne 21. ledna proběhne od 18:00 v Uhříněveském muzeu spojené jednání komise dopravy a komise výstavby a územního plánování, které bude mít charakter veřejné prezentace záměru. Projektanti ze společnosti PROMIKA představí upravené trasování Horácké stezky, budoucí napojení na tuto komunikaci, navrhovaný profil, ale také předpokládané intenzity dopravy.

Zpracovaná studie se co nejvíce snažila zohlednit připomínky, které zazněly během květnové procházky budoucím trasováním Horácké stezky. Pokud bude nové řešení komunikačního propojení odsouhlaseno, bude nutné zažádat o změnu územního plánu, jelikož v některých úsecích je komunikace navrhována mimo platný územní plán.

Pokud máte zájem, přijďte se seznámit se studií. Během jednání bude prostor pro diskuzi.

Dopravní situace

B.3_Prehledna_dopravni_situace.pdf