Urbanisticko - architektonická dvoufázová projektová soutěž o návrh „VSTUPNÍ BRÁNA UHŘÍNĚVSI - REVITALIZACE OKOLÍ NÁDRAŽÍ“

Adam Scheinherr

Okolí uhříněveského nádraží se dočká revitalizace. Cílem je vyřešit předprostor nádraží z obou stran kolejí a vytvořit důstojný vstupní bod do městské části.
V rámci urbanisticko-architektonické soutěže městská část uspořádala 7. 4. 2022 první ze dvou setkání poroty a přizvaných odborníků.

V rámci urbanisticko-architektonické soutěže městská část zatím uspořádala první ze dvou setkání poroty a přizvaných odborníků za účelem hodnocení odevzdaných konceptů návrhů. Dvoufázová forma soutěže totiž umožní předávat soutěžícím zpětnou vazbu už v průběhu navrhování.

Uchazeči mají nyní po prvním setkání poroty a odborníků čas své návrhy dle poznámek přepracovat a výsledné projekty odevzdat znovu. Na konci června porota zvolí vítěze soutěže, se kterým bude zahájeno jednání.

Koncepty návrhů šesti architektonických kanceláří

Datum vložení: 9. 4. 2022 9:38
Datum poslední aktualizace: 9. 4. 2022 9:56